Jump to content


Photo

Problem z baterią po wgraniu i usunięciu MODA....


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   orbit84

orbit84

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 5h 44m

Posted 04 April 2013 - 16:40

Witam

Wczoraj "bawiłem" się trochę w modyfikacje mojego Walkmanka. Znalazłem na forum ten temat:

Please Login or Register to see this Hidden Content



I postanowiłem się troszkę pobawić w modyfikacje.. Po prostu z nudów.

Wgrałem ów cudeńka, ale jakoś niespecjalnie odpowiadało mi to jak prezentuje się to "nie na screenach". Więc przywróciłem swoje pliki (wcześniej podmieniane zgodnie z instrukcjami) do poprzedniego stanu. Jak do tej pory jedyne (poza Rootem i wgraniem CWM) modyfikacje jakie robiłem to zmiana wyglądu ikony baterii i zmiana odtwarzacza muzyki na znajdujący się gdzieś na forum mod z Xperii S bodajże... ( super zaawansowane Posted Image) .

Ale po przywróceniu telefonu do poprzedniego wyglądu powstał pewien problem - bateria pada mi w zastraszającym tempie. Jak do tej pory ( aż do przedwczoraj) , słuchanie muzyki w drodze do pracy , i z powrotem - jak również normalne użytkowanie (smsy, fb itp) zjadało baterię na tyle iż nie musiałem ładować jej tak max do 2 dni plus minus.. ( przykładowo odłączyłem po nocnym ładowaniu i podłaczyć musiałem dopiero wieczorem, czasami przy braku ochoty na muzykę dopiero następnego dnia - myślę ze jasno wytłumaczone:P).
Aż tu nagle (droga do pracy około 1.5 h) czerwona dioda i ... ze 100% zrobiło się 30 kilka... po następnej godzinie - 10... i musiałem telefon wyłączyć żeby przemęczył do 14 jakoś...


Może ktoś wie co się stało, ew jak sprawdzić co się dzieje (jakiś ukryty proces który zjada tak baterię), bądź ktoś miał już podobny problem... Będę niezmiernie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki co ew ( poza ostatecznie wymianą baterii) można z tym z robić... NO i ewentualnie ( powórt do poprzedniego stanu robiłem na "pałę" wgrywając oryginalny plik wcześniej skopiowany) może nie wiedziałem i nie zrobiłem dodatkowo czegoś, bądź po prostu coś zrobiłem źle....


Z góry dzięki za pomoc


P.S Bo zapomniałem - ICS.4.0.4 czysty bez romów, i jedyne modyfikacje to te które opisałem wyżej.
  • 0

#2 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 04 April 2013 - 20:38

Najlepiej będzie jak wgrasz soft możesz wgrać ICS lub GB flashtoolem albo seusem, albo pcc.
  • 0

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 05 April 2013 - 09:01

A poradnik dotyczący flashowania za pomocą flashtoola masz tutaj:
http://sony.yt/topic...toolem-234-404/
  • 0


0 user(s) are reading this topic