Jump to content


Photo

Modyfikacje


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 March 2013 - 21:54

Witam chcialem pozmieniać pare rzeczy w telefonie : ogólnie mowiąc chciałbym graficznie zmienić,powywalać zbędne apki,wgrać te z nowszych xperii.Póki co nie mam cwm ale ręcznie można zmieniać.Dawajcie pomysły co jeszcze mogę.
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 March 2013 - 21:56

1. Usuń branding
2. Zrootuj
3. Powywalaj aplikacje w /system/app, które są Ci niepotrzebne, np mapy, skórki klawiatury, odtwarzacz i galeria ( jeżeli używasz zamienników z marketu )
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 March 2013 - 22:03

1 i 2 zrobiłem.
3.Narazie fejsa usunąłem a mogę podmienić np. launcher zeby mieć na dole skróty np.z xperii go ,żeby pasowało pod roździelczość.Chciałem dodać animacje cosmicflow do systemu zamiast mapy.Motyw z ics zamiast tych co teraz.Mógłby ktoś oblatany mi poszukać ? z góry dzięki,żeby nie było że nie chce mi się szukać po prostu nie wiem z jakiego źródła najlpepiej brać je.
  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 March 2013 - 22:20

Szukasz na ICS czy GB?
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 09 March 2013 - 22:31

GB.Generalnie chcę upodobnić go do Nowszych xperii.
Idzie jakoś podgłośnić tą xperie bo jak dla mnie cicha troche ?

Edited by timmi, 09 March 2013 - 22:35.

  • 0

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 09 March 2013 - 22:45

Poszukaj dsp manager w google. W markecie go nie ma
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2013 - 10:28

Nie czuje różnic a zrobiłem na full wszystko.Wracając do wifi to jestem blisko routera a zasięg skacze.Co mogę jeszcze w build.prop z wifi związane zrobiłem htenable i te z zasięgiem 2,4 i 5.Ma ktoś lepsza aplikację na glosność.Chce żeby była taka jak na ics przynajmniej.

Gdzieś czytałem,że można z gb wyjąć sterowniki graficzne i wrzucić do ics to podobno gry bd dzialac jak na gb.
Jak nazywa się apka albo co to tam jest co odpowiada za diodę powiadomień,bo można by do ics wrzucić.
  • 0

#8 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 10 March 2013 - 10:38

DSP nic nie zrobisz. Zainstaluj Power Amp(jeżeli chcesz mieć głośniej na walkmanie) masz tam eqalizer. Ja wszystko powyciągałem do góry łącznie z basem do tego dobre słuchawki i będziesz zadowolony. Poszukaj na XDA tam jest kupę modyfikowanych roomów. Ja mam Ultimate HD na ICS-ie i jestem zadowolony. Dodane kupę rzeczy,śmieci wywalone no i bateria trzyma dłużej. Dodatkowo zainstalowałem masę Apk a potem wszystko przeniosłem na SD(Titanium Backup) i pamięci zostało ponad 260MB. Podkręcony procek i śmiga aż miło :)
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#9 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2013 - 10:57

Nw czemu ale przez ota nie moge update-a zrobić niby ściąga a przy instalowaniu ma problem na końcu
  • 0

#10 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 March 2013 - 10:58

Mi DSP dodaje bardzo duuuużo. Pod korektorem daj The Strongest. Na stocku DSP jest zbugowany i najwięcej mocy da na ustawieniu "Płaskie" albo jak jest odznaczony EQ.
  • 0
Posted Image

#11 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2013 - 11:10

Czemu nie mogę przez ota zaaktualizować na końcu komunikat,że nie można i spróbuj ponownie ?
  • 0

#12 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 March 2013 - 15:00

Nie czuje różnic a zrobiłem na full wszystko.Wracając do wifi to jestem blisko routera a zasięg skacze.Co mogę jeszcze w build.prop z wifi związane zrobiłem htenable i te z zasięgiem 2,4 i 5.Ma ktoś lepsza aplikację na glosność.Chce żeby była taka jak na ics przynajmniej.

Gdzieś czytałem,że można z gb wyjąć sterowniki graficzne i wrzucić do ics to podobno gry bd dzialac jak na gb.
Jak nazywa się apka albo co to tam jest co odpowiada za diodę powiadomień,bo można by do ics wrzucić.


Z GB nie, ale z JB już tak ale ja tego nie testowałem więc nie wypowiem się na temat wydjaności w grach, a za diodę odpowiada prawdpodobnie plik android policy. Jednak nie próbuj nic wrzucać z GB na ICS, bo bardzo możliwe że skończy się to bootloopem w najgorszym wypadku

Czemu nie mogę przez ota zaaktualizować na końcu komunikat,że nie można i spróbuj ponownie ?


A masz wgrane już jakieś modyfikacje ? Bo jeśli tak to musiałbyś przywrócić wszystko tak jak jest na stocku, bo inaczej nie ruszy
  • 0

#13 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 March 2013 - 15:12

Wczoraj wgrałem 42 i potem do 62 ale do ics juz nie mogłem nawet pcc czy sus wykrywał ,ze 62 to najnowsza wersja.
Przed chwilą wróciłem do 42
  • 0

#14 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 13 March 2013 - 14:17

Wczoraj wgrałem 42 i potem do 62 ale do ics juz nie mogłem nawet pcc czy sus wykrywał ,ze 62 to najnowsza wersja.
Przed chwilą wróciłem do 42

Coś kręcisz. U mnie zawsze Companian wywala,że jest nowa aktualizacja do 0.587. Chyba,że masz telefon u żabojadów oni zawsze z aktualizacjami mają problemy. A co do OTA to faktycznie u mnie się pobierało,instalowało a potem komunikat,że nie można aktualizować.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#15 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 19 March 2013 - 18:08

Nadal nie mam sposobu na zrobienie, żeby grał na słuchawkach i glosniku głośniej.DSP nie pomaga.Co mogę jeeszcze zrobić ?
  • 0

#16 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 21 March 2013 - 18:36

Jest możliwość zainstalowania beats audio ?
  • 0

#17 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 March 2013 - 19:12

Tak, ale jest różnica tylko w porządnych słuchawkach. Ja nie usłyszałem nic nowego albo mi się wydawało. W markecie masz beatsy uniwersalne. Root chyba wymagany.
  • 0
Posted Image

#18 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 21 March 2013 - 19:27

Ja też nie odczułem żadnej zmiany po zainstalowaniu tego beats audio
  • 0

#19 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 23 March 2013 - 22:58

Znalazłem rom ultimate hd

Please Login or Register to see this Hidden Content

mógłby ktoś wytłumaczyć co zrobić ?
Jak coś to mam root +cwm,zablokowany bootloader.
  • 0

#20 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 23 March 2013 - 23:14

Wgraj jakiś kernel dla ics 587 ( może być stockowy ), zrootuj, wgraj cwm i rom zainstaluj.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic