Jump to content


Photo

Okładka albumu inna na telefonie inna na PC


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 05 March 2013 - 14:54

Witam. Już jakiś czas temu zaciekawiła mnie taka niewyjaśniona zagadka. Może ktoś z Was mi ją wyjaśni. A więc do rzeczy ->
Mam sobie nutkę obojętnie jaką otagowaną z okładką w Winampie ładnie pięknie wygląda ale inaczej prezentuje się na telefonie (w moim przypadku W850 ale i na W660 to samo się działo) - inna okładka po prostu. Początkowo myślałem, że może ucina ale w zasobach mam nuty z całkiem inną okładką i tu i tam. Jakim programem można tak działać?? I jaki odtwarzacz je rozkodowuje (ani WMP ani Winamp nie współpracują z taką opcją). Dodaję na potwierdzenie screena Attached File  Schowek01.jpg   249.82K   6 downloads
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 05 March 2013 - 19:48

To Winamp sobie bierze okładkę z kompa... Też tak mi się zdarza. Najlepiej wgrywaj sobie okładki do utworów, tylko wcześniej skasuj stare, żeby Ci się błędy nie robiły. Ja korzystam z mp3tag i tam Ci wyświetla jakie masz aktualnie dodane znaczniki :)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 05 March 2013 - 21:26

W zasadzie to mi okładki niepotrzebne :P Bardziej uwagę przykuwa nuta a nie okładka ale to mnie zaciekawiło :) Dwie w jednym :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic