Jump to content


Photo

Godny następca Neo V


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   zenek brudny

zenek brudny

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 79 posts
    • Time Online: 3d 1h 52m

Posted 24 February 2013 - 20:18

Witam, chciałbym się poradzić Was jaką słuchaweczkę na Androidzie sprawić sobie, gdyż moja Neo V po pół roku używania znudziła mi się już ;)

Wymagania to przede wszystkim dobry aparat, dobra jakość dzwięku zarówno na głosniku i słuchawkach no i ekran nie większy niż 4 cale, no ewentualnie może być trochę większy.

Zastanawiałem się nad Xperią P, może macie jakichś swoich faworytów? Cenowo maksymalnie do 800-850 zł.
  • 0

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 25 February 2013 - 15:33

Witam, chciałbym się poradzić Was jaką słuchaweczkę na Androidzie sprawić sobie, gdyż moja Neo V po pół roku używania znudziła mi się już ;)

Wymagania to przede wszystkim dobry aparat, dobra jakość dzwięku zarówno na głosniku i słuchawkach no i ekran nie większy niż 4 cale, no ewentualnie może być trochę większy.

Zastanawiałem się nad Xperią P, może macie jakichś swoich faworytów? Cenowo maksymalnie do 800-850 zł.


Moim zdaniem jeśli nie przeszkadza ci tylko 16 GB wbudowanej pamięci (bez slotu kart pamięci) to według mnie Xperia P będzie godnym następcą Neo V, ewentualnie możesz też rozważyć zakup Xperi Soli którą użytkownicy sobie chwalą
  • 0

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 01 May 2013 - 20:47

Witam. Mam ten sam problem co kolega. Moja neo V'ka juz mi sie przejadła. Jest za wolna i ma za maly LCD. Myśle ze za 400zl spokojne ja pogonie, doloze 3 stowki i mysle co tu za 700zl kupic. Ma ktos cos do polecenia? Liczy sie mhz i ram.
  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 01 May 2013 - 22:16

Jeśli nie z sony bo raczej nikt do se nie chce wracać to może samsung galaxy s2/s2+ nie jest najgorszy a wsparcie wg mnie ma lepsze niż sony starzy flagowiec z 2011r który zaczynał kariere na andku 2.3 a teraz jest na 4.1 .Procek ma dobry dwurdzeniowy 1,2ghz.A jak być przy japońcach to może xperia s wyrwiesz za tyle nawet nówkę ale znając życie z orange,xperia p też fajna tylko ostatnio krążyły plotki o ginącym zasięgu,J ci nie polecę bo to tak jak przesiadka z mazdy do fiata.

Edited by timmi, 01 May 2013 - 23:09.

  • 0

#5 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 01 May 2013 - 23:30

Za cenę 700-850zł to tylko dwa modele: Xperia Sola lub Xperia P , dołożyłbyś nieco więcej i możesz się pokusić o Xperia S albo T
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850


0 user(s) are reading this topic