Jump to content


Photo

Szalony weekend: Starter za 0 zł


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 23 February 2013 - 13:26

Od dzisiaj, czyli od 23 lutego 2013, Virgin Mobile wprowadza ofertę starter za darmo. Aby zdobyć starter wystarczy kliknąć "Zamów" na stronie virginmobile.pl i potwierdzić poprzez link wysłany na adres mailowy :) Starter zawiera 8 zł w celu przetestowania usług Virgin Mobile. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji: Attached File  regulamin_vmp__szalony_weekend.pdf   140.75K   7 downloads
WALKMAN?

Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 February 2013 - 02:09

Opcja niby fajna, ale potem trzeba się bawić w odsyłanie ankiety... Mi tam dobrze z Orange :) Szkoda, że nikt przed publikacją tego regulaminu go nie przeczytał, bo aż wstyd tyle błędów publikować... Raptem trzy strony tekstu... Mam nadzieję, że jakość usług Virgin Mobile przewyższa ich umiejętności literackie ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 24 February 2013 - 09:57

No też zauważyłem sporo literówek w tym regulaminie :D Co do ankiety to zazwyczaj tak jest, że jak za coś jest za darmo to trzeba się wysilić inaczej np. odsyłając ankietę...
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 February 2013 - 16:46

Orange nabijał sobie statystyki rozdając karty sim za darmo i nie trzeba było nic robić, żeby zdobyć numer, no tylko że było 0 PLN na koncie i trzeba było doładować żeby korzystać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 24 February 2013 - 22:49

Hmmm, na stronie Heyah można też było (nie wiem jak jest teraz) zamówić darmowy starter, ze złotówką na koncie :D ale akcja nie ma wzięcia bo obecnie heyah sie stacza...
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 25 February 2013 - 11:36

Z Heyah sam sobie zamówiłem 3 startery, zawsze to jest karta rezerwowa, żeby uruchomic telefon bez wyciągania swojej, właściwej :)
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 25 February 2013 - 18:27

Dawniej na fejsie freeM taka akcje mialo darmowe karty i złotówka na koncie. Orange do jakiejś babskiej gazety tez dawało a heyah niedawno w młodzieżowym piśmie :P
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic