Jump to content


Photo

Różnice między platformą Sagema, a "normalnymi" SE.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 17 February 2013 - 20:43

Myślę, że to dobry dział na to pytanie, ale jeżeli się mylę, to proszę o przeniesienie :)
Jakie są różnice pomiędzy platformą Sagema, a A1 czy też A2?
Można tuningować "Sagemowskie" SE?
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 17 February 2013 - 20:48

z tego co dobrze pamiętam to nie ma możliwości ich patchowania, własnoręczne ściagnięcie simlocka czy wgranie softu graniczy z cudem i jest to o wiele bardziej awaryjna platforma. jeśli w czyms się mylę prosze mnie poprawić :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 17 February 2013 - 23:18

Zależy jak jest rozumowane poprzez Sagem, bo jest też PNX robiona przez se i tam można modyfikować oprogramowanie (nawet patche), jeżeli chodzi o tą sagem "resztę" nie spotkałem się jeszcze z żadnymi modyfikacjami, chodź ciekawi mnie system plików w tych platformach.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 February 2013 - 02:56

PNX5230 to platforma A1 :se: a nie Sagema. Z resztą nie bardzo rozumiem istoty tego tematu. Sony Ericsson wydał wiele modeli ODM, wyprodukowanych przez innych producentów, głównie na platformach Arima, Neptune, Locosto ale też bodajże motorola miała swój wkład przy modelu J100. Z tego co napisał ostatnio the_laser to Arima maczała palce także przy niskobudżetowych Xperiach takich jak ST21i tipo, ST21i2 tipo dual, ST23 miro czy ST26 J. Różnica pomiędzy produktami ODM a normalnymi SE jest głównie taka, że nie ma do nich darmowych narzędzi do serwisowania (oprócz oficjalnego SEUSa i PC Companiona), przeważnie nie da się ich modyfikować i mają okrojone funkcje z tej racji że mają być tanimi modelami z niskiej półki. I tyle w temacie :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic