Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z dźwiękiem po "aktualizowaniu xp pack 3 do 7 professional


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 13 February 2013 - 09:38

Witam. Wczoraj zabralem sie za aktualizacje (w zasadzie to format mial byc ale poki nie zrzuce plikow to aktualizacja) xpka packa 3 na wina 7 professional. Wszystko ładnie pięknie poszlo ale z dzwiekiem jest problem. A dokładniej szumy niczym z kaseciaka. Raz głośniej raz ciszej ale nie gra jak przed "aktualizacja". Próbowałem ze sterownikami ale za stare są i nie da rady przepuscic ich w tym systemie (komp znajomego dzis bede dzialac dalej)

I jeszcze jedno pytanie: Jeśli bedzie dalej licho to wgram starozytnego packa 1 xp i zmienie packa z poziomu regedit na 3.
Czy aktualizacje pójda pod trojkę i czy w ogole przejda czy jedynke bedzie aktualizowac??
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 13 February 2013 - 13:21

Witam. Wczoraj zabralem sie za aktualizacje (w zasadzie to format mial byc ale poki nie zrzuce plikow to aktualizacja) xpka packa 3 na wina 7 professional. Wszystko ładnie pięknie poszlo ale z dzwiekiem jest problem. A dokładniej szumy niczym z kaseciaka. Raz głośniej raz ciszej ale nie gra jak przed "aktualizacja". Próbowałem ze sterownikami ale za stare są i nie da rady przepuscic ich w tym systemie (komp znajomego dzis bede dzialac dalej)


Jaka karta dźwiękowa?

I jeszcze jedno pytanie: Jeśli bedzie dalej licho to wgram starozytnego packa 1 xp i zmienie packa z poziomu regedit na 3.
Czy aktualizacje pójda pod trojkę i czy w ogole przejda czy jedynke bedzie aktualizowac??


WUT? :blink: nie.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 February 2013 - 18:40

Najpierw się podaje specyfikację pełną komputera, potem opisuje problem a dopiero potem oczekuje pomocy :) Jeśli to bardzo stary komputer to ja bym zaczął od rozebrania go i odkurzenia wszystkich podzespołów. Szczególnie kartę dźwiękową lub płytę główną w miejscu złącz wejścia / wyjścia audio. Potem bym zrobił format c, zainstalował XP SP3 lub Win7 (co kto lubi i posiada) a potem martwił się dalej, gdyby były jakieś problemy.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 13 February 2013 - 19:26

Po ramach nie powiesz ze dzwiek pada xD Dzialam na szybko. Czyszczony był regularnie. Sześciolatek. Ogólnie usterka zniwelowana. W niektórych przypadkach taka aktualizacja z xp na 7 tak ma (tyczy sie starszego sprzetu).
Po wgraniu siódemki nie działało wejscie z przodu. Więc poszedł w ruch format i pack 3 xp zaaplikowany. Działa jak ta lala.

Co do mojej opcji z "reczna" zmiana wersji xp - działa. aktualizacje przechodza, GTA IV śmiga (najpierw z aktualizacje sie zaopatrzylem bo na "dzien dobry" instalacja GTA czy nawet Chrome nie udałaby się)

Temat do zamknięcia. Dzieki :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic