Jump to content


Photo

[MOD] [ICS] Wi-fi Direct dla Xperi 2011


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 03 February 2013 - 13:44

Nie wiem czy widzieliście, ale całkiem niedawno na xda pojawił się mod dodający Wi-fi direct dla Xperi 2011, co prawda sama funkcja pojawia się w menu i można ją włączyć, ale nie można jak na razie korzystać z przesyłania danych, bo już testowałem kilka rożnych aplikacji i w niektórych wyskakuje błąd lub prośba o wyłączenie samego Wi-fi albo ciągle wyszukuje dostępne urządzenia. Jednak autor pracuje nad rozwiązaniem problemu. Funkcję testowałem na Romie:

Please Login or Register to see this Hidden Content

, natomiast sam mod znajduje się tutaj:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 February 2013 - 21:40

Czyli póki co to daje tyle co dogranie customa do telefonów A2( oprócz C903 i C905) dodających do multimediów tv out :) Fajnie wygląda w menu, ale nie działa :D Poczekajmy zatem, może autor wymyśli jak włączyć wi-fi direct tak, aby faktycznie działało :) Ja mimo wszystko wolę przesyłać pliki przez kabel / usb otg. Trwa znacznie krócej niż przez wi-fi...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 04 February 2013 - 17:59

Dokładnie, póki co ta funkcja jest tylko dla ozdoby :D tak jak Tv out w SE na A2 które go nie posiadają. Tutaj konkretniej trzeba zrobić tak aby po włączeniu Wi-fi direct nie włączało się zwykłe Wi-fi, bo przy niektórych aplikacjach do przesyłania przez Wi-fi direct tak jest- do tego właśnie dąży autor tego moda
  • 0


0 user(s) are reading this topic