Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Far ledwo widoczny


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 January 2013 - 01:16

Attached File  Bez tytułu.png   116.44K   13 downloads
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 06 January 2013 - 04:22

Cóż. Ja na tego typu problemy, wynikające tylko i wyłącznie z przekonania ludzi że nowe jest lepsze, mam tylko dwa rozwiązania.

1. Format c + instalacja Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7

lub

2.

Please Login or Register to see this Hidden Content

:D

To drugie to oczywiście żart. Windows 8 nie nadaje się do normalnej pracy na co dzień. Może do celów rozrywkowych się nadaje - nie wiem. Do pracy na pewno nie, przynajmniej dla mnie. System, na którym programy z niewiadomych przyczyn nie działają lub nie da się zainstalować sterowników bo nie są podpisane albo z jakichkolwiek innych przyczyn - nie jest dla mnie. Na głównej lub drugiej partycji postaw sobie któryś z normalnych systemów i działaj.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 06 January 2013 - 10:31

Jaki format? To ze jest beznadziejny dla Ciebie i dla mnie to nie znaczy ze zaraz format. Wczoraj musialem na nim pracowac i po paru minutach chcialem lapka wywalic przez okno, ale niestety rozmawialem z kolesiem z serwisu i powiedzieli ze teraz nowe lapki beda mialy tylko win8... Moze ktos wymysli cos w stylu downgrade lub chociaz nakladke na system.

Do rzeczy:

Najpierw sprobuj alt+F9,

jak nie pomoze to kliknij PPM na obramowke fara(wiesz np. tam koło minimalizacji), nastepnie własciwosci, i mozesz sam pozmieniac.

Takie sa normalnie:
Czciona 7x12
Układ: szerokosc 80 wys 25 buforu i rozmiar okna ten sam
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 January 2013 - 11:30

Teraz odpaliłem i jest ok.Wiersz poleceń też był mały a dzisiaj ok... Musze albo przyzwyczaić albo zbierać kasę na 7 bo jeszcze nie wiadomo co mnie czeka.
  • 0

#5 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 06 January 2013 - 11:34

Wszystko dostosuja pod 8, z vista tez było ze na poczatku duzo rzeczy nie działało, ale jakos teraz juz mniej narzekaja
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 06 January 2013 - 12:40

Win8 systemem jest dobrym, tylko trzeba po 1. się do niego przyzwyzaić, po 2. poczekać, aż niektóre aplikacje będą z nim prawidłowo współgrać. Tak jak napisał sonyman, z Vistą też były problemy na początku, potem już było lepiej. Win7 do czasu SP1 też nie był idealny. I tu jest tak samo.

Tak jak pisał sonyman, jak okno będzie za małe, albo nie widoczne ikony, to klikasz PPM na ramce okna i w ustawieniach zwiększ czcionkę.
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 06 January 2013 - 12:51

Teraz jest ok.
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 07 January 2013 - 02:17

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic