Jump to content


Photo

Medieval Castle Defense


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 05 January 2013 - 17:25

Medieval Castle Defense

______________________________________________________________


Wszystkim graczom, którzy lubią strategie typu Obrona wieży / zamku, polecam grę Medieval Castle Defense!
Gra jest darmowa, nic nie zajmuje w porównaniu do innych gier ( jedynie 12MB! ), nie znalazłem ukrytych płatności i, co najważniejsze, nie nudzi się po kilku pierwszych misjach!
W grze chodzi o to, żeby wroga jednostka nie dostała się do naszego zamku. W różnych misjach możemy przepuścić różną ilość wrogich żołnierzy ( liczba żołnierzy jaką możemy przepuścić widnieje w prawym górnym rogu obok czerwonej ikonki ), ale najlepiej gdyby żaden żołnierz nie przekroczył linii zasięgu naszych armat!


Menu gry:

*20/gallery_472_20_319639.png


Mapki, w których wybieramy nowe, dostępne misje:




*20/gallery_472_20_76256.png

*20/gallery_472_20_206887.png


Na początku mamy do wyboru katapulty oraz armaty i dysponujemy niewielkim majątkiem pieniędzy. Zabijając wrogie jednostki zyskujemy monety, ale niestety nie przechodzą one do następnych misji. W późniejszych etapach gry dochodzą wieżyczki, które mogą atakować max 5 celów w jednym czasie, spowalniać, zabierać manę itp. Możemy w trakcie gry usunąć np armatę i zyskujemy część pieniędzy albo możemy również ulepszyć jakąś machinę do poziomu drugiego i trzeciego. Ja uzbierałem do tej pory takie cuda:




*20/gallery_472_20_70007.png


Pole bitwy jest ładne, kolorowe, więc zauważymy małego żołnierza, który zbliża się do naszego zamku:




*20/gallery_472_20_135052.png

*20/gallery_472_20_18083.png

*20/gallery_472_20_377375.png


Grafika w grze podoba mi się bardzo, a szczególnie idealnie dobrane kolory. Ciekawe teksturki drzew, armat, wieżyczek czy żołnierzy sprawiają, że bez problemu można poświęcić grze dłuuugi czas.

DOWNLOAD:

Please Login or Register to see this Hidden Content



___________________
Zapraszam do pobrania gry! ;)
Screens by phillix.
Zabraniam kopiowania na inne fora bez mojej zgody!

Pozdrawiam,
phillix
  • 4
Posted Image


0 user(s) are reading this topic