Jump to content


Photo

BackStab


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 31 December 2012 - 16:55

Posted Image


Lubicie grać na swoim telefonie z Androidem? Lubicie gry jak Gothic czy Wiedźmin? Jeżeli tak, to gra BackStab jest dla Was! Osobiście nie lubię Gothica i Wiedźmina na PC, ale BackStab jest inny.
Grałem w niego kilka miesięcy temu, ale ponownie zainstalowałem tą grę i postanowiłem napisać krótką recenzję.
Gra toczy się w XVIII wieku na wyspach Karaibskich. Nasz bohater ma na imię Henry Blake i jest jednym z dumnych oficerów królewskiej marynarki wojennej.
Nie jestem dobry z historii, ale chodzi pewnie o wolność. Dowodem są czerwone napisy na murach "chcemy wolności".
W pierwszej części gry nosimy mundur oficera. Później jesteśmy w więzieniu i uwalnia nas mała grupa wojowników. Przebywamy miasta, morza i robimy mnóstwo misji na jednej z wysp Karaibskich oraz w kilku miastach.
Na wyspach i miastach są tajemne skrzynie, które zawierają mapy, naboje do pistoletu, pieniądze.

Do walki możemy użyć:
- mieczy
- pistoletów
- granatów
- czasem strzelb i armat

Dodatkowo możemy ulepszać swój miecz.


WALKA
Ciekawym elementem gry są "bonusowe uderzenia", np możemy zaatakować przeciwnika od tyłu i poderżnąć mu gardło, ściąć głowę podchodząc od tyłu albo skacząc z wysokości. W walce natomiast możemy wyjąć szybko pistolet i automatycznie oddać strzał w głowę albo zabrać strzelbę żołnierzowi i automatycznie go zabić. Kolejnym elementem walki jest to, że możemy walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz używając "kursora".
W niektórych misjach możemy użyć armat.

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image


PORUSZANIE SIĘ
Poruszać możemy się chodząc, truchtając lub biegnąc. Dodatkowo w jednej z misji dostajemy konia, którego możemy przywołać kiedy chcemy. Jeżeli nie możemy, to jest możliwość "pożyczenia" konia ;)
Na koniu mamy 3 rodzaje poruszania się - wolno, normalnie, wolno. Plusem dla gry jest to, że koń może przeskakiwać niewielkie przeszkody.
Najlepszym elementem poruszania się jest "na spider-mana", tzn chodzimy z budynku na budynek. Nasz oficer, to skoczny chłopak, więc przemieszczanie się po dachach budynków, to moim zdaniem najlepsza i najszybsza metoda, żeby dostać się w dane miejsce.

Posted Image

Posted Image

Posted Image


MISJE
Misji nie jest mało i nie wszystkie są nudne. Moją ulubioną misją jest obrona zamku, gdzie wraz z młodą wojowniczką mamy do dyspozycji armaty.
Niektóre misje są trochę długie, np dostarczyć kilkanaście paczek w różne miejsca, a niektóre krótkie, np zabić 5 kurczaków i 5 królików.
W mieście i na wyspach możemy porobić dodatkowe misje podchodząc do ludzi i rozmawiając z nimi - bardzo dobry sposób na dorobek.
Niestety nie możemy zapisać gry kiedy chcemy. Zapisujemy tylko CheckPointem ;(

Podsumowanie
Oceniam grę 8/10 za te nudne misje i brak możliwości zapisu w każdym momencie.
Polecam grę i myślę, że warto wydać na nią pieniądze.

DOWNLOAD

Please Login or Register to see this Hidden Content



Screeny nie są moje!

Zapraszam do kupna,
pozdrawiam i życzę miłej gry,
phillix
  • 4
Posted Image


0 user(s) are reading this topic