Jump to content


Photo

Obudowa do e65


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 December 2012 - 13:20

Planuję kupić Obudowę do niej,ponieważ ta co mam jest zuzyta i nie podoba mi się za bardzo.Do wymiany mam przód, tył, korpus oprócz tego taśmę tam gdzie jest min aparat.Wiem,że oryginalne będą najlepszym wyborem.Czy dobre podróbki warto brać(do 5140 kupiłem i tylko szybkę doklejałem bo była na lipnej 2-stronnej taśmie.)Kupowanie oryginałów z demontażu trochę wyjdzie z przesyłkami.Kupić całą podróbę czy oryginały z demontażu ?Dodam,że nie chcę wydać dużo kasy 30-40zł max.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 December 2012 - 13:38

Zdecydowanie lepszy byłby oryginał z demontażu od podróbki. Tu masz z marexu oryginalną w niezłej cenie i to komplet:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Są też na allegro inne kolory, wystarczy poszukać ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 December 2012 - 14:10

Nie chciałbym tej brązowej ,wolę czarną może całą nokie kupić w ładnym stanie ?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 December 2012 - 17:30

Przecież masz dostępne także inne kolory. Bardzo ładna czerwona jest :)

może całą nokie kupić w ładnym stanie ?


Możesz nawet cały komis wykupić, jeśli masz tylko taką chęć i potrzebę. Nie widzę przeciwwskazań :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 25 December 2012 - 20:47

Boxa od cb kupie,bo mam taki kaprys ;).Tak na serio to chcę kupić budkę oryg. ale jak pomyślę ,że ze z przesyłkami to z 60zł wyjdzie a do tego jakaś tasiemka gdzie są klawisze głośności i aparat do wymiany.I jeszcze nie świeci dolna klawiatura(jakiś układ uszkodzony) i piszczy lekko przy tym,wi-fi też nie chodzi.Polubiłem ten telefon więc chciałbym go zrobić.Kupować budę z allegro czy cały tel uszkodzony ?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 25 December 2012 - 21:03

Boxa od cb kupie,bo mam taki kaprys ;).


Kaprys to sobie możesz mieć, ale po pierwsze nie stać by Cię było, a po drugie mój box nie jest na sprzedaż :)

Tak na serio to chcę kupić budkę oryg. ale jak pomyślę ,że ze z przesyłkami to z 60zł wyjdzie a do tego jakaś tasiemka gdzie są klawisze głośności i aparat do wymiany.I jeszcze nie świeci dolna klawiatura(jakiś układ uszkodzony) i piszczy lekko przy tym,wi-fi też nie chodzi.Polubiłem ten telefon więc chciałbym go zrobić.Kupować budę z allegro czy cały tel uszkodzony ?


Przy tylu wypisanych usterkach, których nie raczyłeś opisać w pierwszym poście, zaczynam się zastanawiać czy nie prościej i taniej byłoby kupić nowy telefon :rolleyes: Za sto kilkadziesiąt złotych kupisz w ładnym stanie sprawnego :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 28 December 2012 - 15:54

LCD z tej nokii do jakich modeli pasuje (pełna lista),chyba jej nie bd robił,bo wiekszość rzeczy jest zużyta.
  • 0


0 user(s) are reading this topic