Jump to content


Photo

telefon sie nie chce wlaczyc. znowu !


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Elorn

Elorn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 19m

Posted 22 December 2012 - 16:37

Witam serdecznie.

Kupiłem Xperie Play w październiku. Poużywałem miesiąc i byłem raczej zadowolony jednak pewnego dnia padła bateria i po podłączeniu telefonu - on nie chciał się włączyć. Po napisie " Sony Ericsson " telefon się resetował.

Wysłałem telefon do serwisu. Po miesiącu oczekiwania ( w dniu dzisiejszym ) telefon wrócił z serwisu i ...

Poużywałem go z 3 godziny aż odłożyłem go obok siebie ( cały czas był podłączony gdyż bateria była na poziomie 0% kiedy go dostałem ). Chciałem zobaczyć która godzina i nagle zauważyłem że telefon się zaciął. Ekran nie odpowiadał na nic. Wyciągnąłem baterie i spróbowałem go włączyć ponownie. Jednak bez skutku gdyż telefon nie chce się w ogóle włączyć. Nie działa żaden guzik.


jakiś pomysł co mam zrobić? bo jestem tak wściekły że zaraz w poniedziałek zadzwonię do sklepu w którym go kupiłem i ich opier**** z góry na dół.


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 22 December 2012 - 16:55

Nie rozumiem. Dostałeś telefon z 0% baterii i używałeś go 3 godziny? Próbowałeś podłączyć ładowarkę i odczekać 30-60 minut? Telefon nagrzewał się? Był w którymś miejscu cieplejszy? Ma czerwone wskaźniki zalania?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Elorn

Elorn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 19m

Posted 22 December 2012 - 17:23

Nie rozumiem. Dostałeś telefon z 0% baterii i używałeś go 3 godziny? Próbowałeś podłączyć ładowarkę i odczekać 30-60 minut? Telefon nagrzewał się? Był w którymś miejscu cieplejszy? Ma czerwone wskaźniki zalania?


( cały czas był podłączony gdyż bateria była na poziomie 0% kiedy go dostałem ).
Telefon odkad go dostalem jest podlaczony i sie laduje.

Po godzinie od podlaczenia uruchomilem go. Wtedy uzywalem go 3 godziny a pozniej się zaciął.

Telefon nagrzewał się. Teraz telefon się ciągle ładuje ( nawet jesli go nie moge uruchomic ), bateria jest ciepła, guziczek na gorze telefonu nie swieci się.

Co to czerwony wskaznik zalania ?
  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 22 December 2012 - 17:39

pod ładowarką wyciągnij baterię i włóż - nie odłączaj ładowarki. mi to pomogło na starym SE ;) klikałem później 5x co kilka sekund Power i załączyło
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 22 December 2012 - 17:42

To mi wygląda na usterkę HW. Reklamuj, nic sam nie kombinuj. Nic Ci innego nie poradzę.

Co to czerwony wskaznik zalania ?


Taki biały kwadracik na baterii i pod baterią. Jeśli telefon był zalany, kwadraciki robią się czerwone.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Elorn

Elorn

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 1h 19m

Posted 22 December 2012 - 18:10

zadnego czerwonego kwadracika na lub pod bateria

metoda z baterią i klikaniem Powera nie poskutkowala.

Mam nadzieje ze nie byly to pieniadze wyrzucone w bloto bo telefon bardzo mi sie podoba tylko chcialbym zeby prawidlowo chodzil. No nic chyba pozostaje mi jedynie go wyslac znowu do serwisu. Dzieki za radę z W-supportem. wyśle im go tym razem i zobaczymy jak bedzie.
  • 0


0 user(s) are reading this topic