Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z Farem. Po wejściu w jdflasher sie resetuje


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 18 December 2012 - 20:34

Witam
Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim a far'a używam od paru dobrych lat. A mianowicie:
Po włączeniu far'a 1,7 czy tez 2.0 wszystko wydaje się ok ale po wejściu w jdflasher od razu wyskakuje komunikat ze jdflasher przestał działać.
Mam Windows 8, wcześniej far działał bez problemow a tu nagle z dnia na dzień taka heca. ściągałem rożne wersje fara ale za każdym razem jest to samo.

Jakieś pomysły co jest nie tak?
  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 18 December 2012 - 20:46

Mam Windows 8

Prawdopodobnie to jest przyczyna, spróbuj na innym systemie :)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 19 December 2012 - 12:44

przeciez pisalem ze na tym systemie far dziala przez jakies 2 miesiace, i nie bede zmienial systemu. najprosciej bylo by wgrac od nowa system, nawet jak bym wgral od nowa wind 8 to far by dziala(zapewne). Nie chce slyszec takich bzdur, nie znasz sie to sie nie odzywaj. widac windows to nie twoja dzialka.

Jurij: Jeżeli dalej będziesz się tak zachowywał, to nie sądzę aby ktokolwiek udzielił Ci pomocy. Tymczasem dostajesz pouczenie - proszę się kulturalnie odzywać i zapoznać z regulaminem forum.

Edited by Jurij, 19 December 2012 - 14:12.

  • 0

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 19 December 2012 - 17:15

Spokojnie. Tak więc jak już napisałem, to wina Twojego systemu... Jeśli nie masz możliwości sprawdzenia na innym komputerze zacznij od podstawowych czynności, jeśli pamiętasz kiedy ostatnio działał Ci flasher użyj przywracania, wyczyść rejestr...
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 19 December 2012 - 18:15

przywracanie mam wylaczone. Ale czego to moze byc wina?

Problem rozwiazany pomeczylem sie troche z trybami zgodnosci i po parunastu probach doszedlem do trybu zgodnosci z Win 95, jak to mówia stary ale jary. I podkresle tutaj ze normalnie far dziala na win 8 bez problemow, musialem cos wgrac co poklucilo sie z pluginem jdflasher. temat do zamkniecia,

Sory za te obelgi .not found, caly dzien chodzilem naminowany bo niezaliczylem kolosa. Jeszcze raz sory, dobrze ze nie podkreciles atmosfery a po prostu mnie olałes, :D pozdro

Edited by karl44, 19 December 2012 - 18:46.

  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 19 December 2012 - 18:54

;)

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic