Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Zakup MW600


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 December 2012 - 07:57

Witam
Gdy miałem jeszcze C702 bardzo chciałem kupić MW600 jednak zawsze nie było jakoś chęci czy pieniędzy. Teraz jestem już w niemal 100 % zdecydowany, ale nie wiem jak jest obsługą MW600 na na androidzie, bo jednak chciałbym żeby wyświetlały mi się różne informacji np. o aktualnej odtwarzanej piosence. Słyszałem też że Sony stworzył swoją wersję MW600 w którym poprawiono oprogramowanie itp. i teraz właśnie nie wiem czy zdecydować się na MW600 czy poczekać jeszcze z miesiąc i dołożyć do Smart headset pro które są już bardziej nastawione do współpracy z androidem
  • 0

#2 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 17 December 2012 - 08:56

jeśli chcesz widzieć tagi piosenek musisz się wykosztować na SWHP bo MW600 tego nie pokazuje na stockowych romach. nie wiem jak jest z customami, ale podejrzewam że też raczej nie
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 17 December 2012 - 13:38

Przeciez to nie wina oprogramowania zestawu MW600 tylko firmware Androida od Sony... Na modyfikowanych firmware te informacje wyswietlaja sie poprawnie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 December 2012 - 15:32

No tak ale gdy SE wypuściło MW600 to wtedy zestaw był zdecydowanie nastawiony do obsługi z telefonami bez systemu, czyli z Androidem, Symbianem itp.nie był do końca kompatybilny. A po przejęciu udziałów Ericssona przez Sony, Sony wzięło się za produkcję tylko smartfonów, więc może wyprodukowali swoją wersję MW600 na bazie tego od SE, ale z nastawieniem na poprawą obsługę z androidem do czasu wypuszczenia smart headset pro. W sumie to już sam nie wiem, bo jednak szkoda byłoby wydać ponad 150 zł jak nie będzie działać to wyświetlanie informacji z telefonu na ekranie MW600. Słyszałem też że na ICS-e jest już to poprawione, ale w przypadku Samsunga, a jak z Sonym to tego nie wiadomo
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 17 December 2012 - 15:54

Co? :blink: :facepalm:

1. MW600 działają z każdym systemem (Symbian S60 V edycji, Symbian UIQ, Windows Mobile, firmware Sony Ericsson) i tylko z Androidem są problemy.

2. Nie jest to wina MW600, a jedynie Androida, który nie obsługuje AVRCP w wersji 1.3.

3. Jeżeli Sony faktycznie wyeliminowało błąd z wyświetlaniem tych informacji bez naprawiania przyczyny błędu - Androida, to znaczy że wciskają teraz ludziom słuchawki MW600 ze starszą wersją AVRCP przesyłające te informacje za pomocą AVRCP 1.0. Innej opcji nie ma.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 17 December 2012 - 17:01

Co? :blink: :facepalm:

1. MW600 działają z każdym systemem (Symbian S60 V edycji, Symbian UIQ, Windows Mobile, firmware Sony Ericsson) i tylko z Androidem są problemy.

2. Nie jest to wina MW600, a jedynie Androida, który nie obsługuje AVRCP w wersji 1.3.

3. Jeżeli Sony faktycznie wyeliminowało błąd z wyświetlaniem tych informacji bez naprawiania przyczyny błędu - Androida, to znaczy że wciskają teraz ludziom słuchawki MW600 ze starszą wersją AVRCP przesyłające te informacje za pomocą AVRCP 1.0. Innej opcji nie ma.


Źle mnie zrozumiałeś... nie chodziło mi o wszystkie systemy (łącznie z firmware SE) bo słyszałem że oprócz androida byłby problemy również na Symbianie, ale mniejsza o to, skoro mówisz że na Symbianie nie ma żadnych problemów
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 17 December 2012 - 17:19

Z tego co dziś wyczytałem, to podobno Jelly Bean obsługuje już AVRCP jak należy, więc jest szansa, że te lepsze Xperie z 2012 roku oraz Xperia E, E dual będą dobrze współpracowały ze wszystkimi wersjami MW600 :) No i starsze na modyfikowanych wersjach firmware opartych na JB...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 17 December 2012 - 18:39

nie chodziło mi o wszystkie systemy (łącznie z firmware SE) bo słyszałem że oprócz androida byłby problemy również na Symbianie, ale mniejsza o to, skoro mówisz że na Symbianie nie ma żadnych problemów


Używałem ze Satio i nie ma żadnych problemów z telefonem na Symbianie :) Działało wszystko
  • 0

#9 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 18 December 2012 - 08:57

Używałem ze Satio i nie ma żadnych problemów z telefonem na Symbianie :) Działało wszystko


Czyli wychodzi na to że tylko na androidzie są problemy, ale skoro Smart Headset pro normalnie współpracuje z Androidem to pewnie i tam musieli zaniżyć to AVCRP do wersji 1.0, chyba że Sony w swoich modelach poprawił to

Edited by jack79, 18 December 2012 - 08:58.

  • 0

#10 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 19 December 2012 - 08:26

Dzięki za odpowiedzi, no nic najwyżej zapytam się jeszcze dla pewności na FanklubSE i dam tutaj znać ;)
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 20 December 2012 - 17:24

Poprawią w lutym. Wtedy trafi aktualizacja Jelly Bean do Xperii T, TX oraz V. Do końca kwietnia zostanie to naprawione w pozostałych lepsiejszych modelach Sony. Pozostałym użytkownikom zestawu MW600 polecam używanie lepszych produktów, np. W660, W850, K800, K810 czy modeli z platformy A2 czy Symbian S60 V edycji, które nie mają takich problemów z obsługą AVRCP 1.3, jakie posiada system Google Android do wersji ICS 4.0.4 włącznie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#12 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 21 December 2012 - 08:54

Jack79 dostałeś odpowiedź na FSE:

Jak widać byłem w błędzie, a szkoda, :unsure: bo myślałem że poprawili... <_<


Tak, tak właśnie zauważyłem, a co gorsza w wersji MW600 od Sonego nie dodają nawet ładowarki co według mnie lekkim nieporozumieniem. Czyli pozostaje Smart Headset pro, ale zakup przełożę już na następny miesiąc bo jednak 400 zł to nie są jakieś małe pieniądze.Temat można uznać za zamknięty

dante: Jak się rozejrzysz, to na necie znajdziesz zestaw nawet za 330 zł ;)

Edited by dante, 21 December 2012 - 14:55.

  • 0

#13 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 21 December 2012 - 09:16

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic