Jump to content


Photo

Sony Xperia T nie włącza się


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Bartas

Bartas

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 34m

Posted 15 December 2012 - 08:45

Witam

Z rana jak w temacie, a dokładniej:
Telefon ma ok 1 miesiąca, zaraz po zakupie i pierwszym naładowaniu bydle się wyłączył i przez pewien czas nie chciał się włączyć, tak zrobił kilka razy jak i dzisiaj.
Ciekawe że robi tak tylko jak go wieczorem naładuje na maxsa i leży sobie spokojniutko przy głowie do rana. ztym że dziś koło 6.00 działał a o 7 już nie i nie idzie go włączyć. Wszelakie procedury włączania zostały wykonane (power i +, aparat itp.)
Co robić ? Macie jakieś pomysły, dioda się nie zapala po podłączeniu do PC lub sieci (no bo jak ma się zapalać jak jest naładowana) Totalnie martwy, aktualnie trzymam go w lodówce jak skruszeje to może zechce współpracować.
  • 0

#2 OFFLINE   Bartas

Bartas

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 34m

Posted 15 December 2012 - 10:05

Lodówka pomogła przynajmniej na 2 z 3 wyłączeń.

3-krotne a i 10 krotne przytrzymanie kombinacji guzikowej nic nie pomogło, również flash jw. też nic. Totalnie nic, nie reagował nic, umarły i tyle tak za każdym razem
Odezwę się przy następnej awarii. Narazie działa.
  • 0

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 December 2012 - 10:17

BTW. Co daje trzymanie w lodówce? Coś z baterią się dzieje?
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Bartas

Bartas

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 34m

Posted 15 December 2012 - 17:34

Dokładnie nie wiem ale za pierwszym razem jak wreszcie się włączyła (a już miałem lecieć do serwisu), przez ok. 1h, miałem ją w zewnętrznej kieszenie wkrótce na mrozie i puściła.
Poza tym kiedyś żeby odblokować radio samochodowe na kartę lub kod trzeba było włożyć je na noc do zamrażarki i blokady puszczały, więc pomyślałem że spróbuje jeśli na nic innego nie reagowała to, to rozwiązanie wydawało się najbardziej racjonalne, serwisów się boje zależy na kogo się trafi i jak mu czapka stoi, więć próbowałem siam.
  • 0

#5 OFFLINE   Bartas

Bartas

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 34m

Posted 20 December 2012 - 21:44

Na 6 prób 5 okazało się trafem w dziesiątkę, prawdopodobnie prąd zostaje w jakimś tranzystorku który wyłącza urządzenie. Po ochłodzeniu jako z prądem i zimnem bywa puszcz i znów żyje


Dzięki za serwis napewno skorzystam.
  • 0

#6 OFFLINE   kasmillo

kasmillo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 26m

Posted 26 December 2012 - 16:19

witam,
mam podobna sytuacje. ładowałem telefon w nocy i rano jak sie obudziłem to nic nie reagowal. był martwy. próbowałem z lodówka ale jak narazie to bez efektów. jeśli macie jakieś inne pomysły to dajcie znac
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 December 2012 - 16:40

Spróbuj przytrzymać włącznik i klawisz głośności w dół razem przez 20 sekund aż zawibruje. Jeśli twardy reset nie pomoże i telefon nie jest wykrywany przez pc companiona i inne flashery, to zostaje tylko serwis Sony.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic