Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Jak spolszczyc menu CID53


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 06 December 2012 - 19:25

Witam
dostalem dzisiaj K770 z softem ery. Wgralem nowego softa przez fara ale nie moge za cholere go spolszczyc. soft ktorego wgralem to R8BE001, wgralem customa z tego forum i paczke PL rowniez stad ale nadal jest angielski jezyk. caly dzien sie z tym mecze wiec moze jest jakis inny soft PL pod cid 53, wgralem teraz soft R8BA024 ale jego rowniez nie moge spolszczyc.
Dodam ze z SE jestem zapanbrat, spolszczalem i wgrywalem softy juz ze 100 razy do roznych modeli. ale tego mam pierwszy raz i kompletnie juz nie mam pomyslow co robic. zabieram sie za aktualizacje oprogramowania przez PC companion i moze to cos pomoze.
prosze o wszelkie propozycje
  • 0

#2 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 06 December 2012 - 19:34

Patrzyles w ustawieniach i jezyk (settings ->language)?? ewentualnie poszukaj na necie plik jezykowy pod twoj soft.

Edited by slivka91, 06 December 2012 - 19:37.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#3 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 06 December 2012 - 19:54

napisalem ze nie jestem amatorem i wiem jak w ustawieniach jezyk zmienic.
ale sporbuje wgac softa r8bc004 podobno jet plik fs cent europe
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 December 2012 - 20:33

Wgraj farem main generic + fs central_europe + cda central_europe i będziesz miał polski ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   karl44

karl44

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 44 posts
    • Time Online: 2d 4m

Posted 06 December 2012 - 20:42

JURIJ tak tez zrobilem tylko ze jest jedyny soft pod cid53 ktory ma cent europe czyli R8BC004, wgralem go custom tez, potem patchowanie przez main R8BE001 , executor no i w koncu wgranie wlasciwego maina i qucik access no i sciagniecie simlocka. troche meczarni bylo, szkoda ze tak malo plikow softu jest pod ten telefon, nie wspominajac juz o executorze. Dzieki za pomoc, jednak temat niepotrzebnie zakladalem wystarczylo dac sobie spokoj na 15 minut i pomyslec logicznie:D. Pozdro
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 December 2012 - 21:02

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic