Jump to content


Photo

Zalany W350i, nie działa wyświetlacz


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   piotr_a3

piotr_a3

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 16 posts
    • Time Online: 19h 46m

Posted 04 December 2012 - 09:27

Witajcie.
No więc w zasadzie modowanie telefonów zacząłem od tego modelu.
Po dobrym roku użytkowania telefon został zalany, i od wtedy przez dłuższy czas leżał w szufladzie. Włączając telefon ekran tylko się podswietla, a ja mogę np. uruchomić demo video, i normalnie słychać muzykę. Ile może mnie kosztować naprawa?
Do telefonu mam wielki sentyment, dlatego po prostu muszę go naprawić wreszcie.
Być może zgłoszę go do Pimp Your Sony Ericsson 2.

Pozdrawiam,

Edited by piotr_a3, 04 December 2012 - 09:43.

  • 0


[Motorola v600] -? [Sony Ericsson w350] -> [Sony Ericsson k750@w800] -> [LG AndroidCookie] -? [Sony Ericsson Yari?] -> [Sony Xperia Live]


#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 04 December 2012 - 16:27

Jak był zalany to na ekranie moga zostać plamy po naprawie, tasmy mogły sie popalic, a złącza pordzewieć ja nie inwestowałym w niego.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 04 December 2012 - 16:40

Myślę, że maksimum co możesz dla Joanny zrobić, to zainwestować w 100 ml spirytusu 95% i porządnie wykąpać płytę główną, wyczyścić szczoteczką do zębów z osadu, wysuszyć i złożyć. Jeśli nie będzie działać - kup sobie coś nowego. Jest teraz cała masa fajnych telefonów do 100PLN - naprawdę jest w czym wybierać ;) Kupisz wyświetlacz, to się okaże że to coś na płycie. Kupisz płytę to się okaże, że znowu coś innego padło. Wartość tego telefonu jest tak niska, że prawdę mówiąc szkoda nawet tego spirytusu... Ale skoro bardzo chcesz - to walcz ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic