Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Sony Ericsson W715-Problem z Wi-Fi


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 16:53

Witam.Jestem posiadaczem telefonu SE W715 i od jakiegos czasu nie dziala mi w nim Wi-Fi, zauwazylem ze tez moj adres MAC to same zera a slyszalem ze tak nie powinno byc, byl juz podobny temat lecz nie wiem czy problem zniknal poniewaz temat sie "urwal" i nie bylo odpowiedzi, czy usterka zostala usunieta, prosze o pomoc, moze ktos wie co jest nie tak lub ktos mial podobny problem i sobie z tym poradzil.

bartolinio3: Również witam. Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.

Edited by bartolinio3, 19 November 2012 - 17:02.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 19 November 2012 - 17:00

A bluetooth działa i masz zasięg(3g)? Upadł Ci telefon? Może antena się urwala.
Najpierw wgraj na nowo soft PC companionem.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 19 November 2012 - 17:11

Chyba najprościej jest zacząć od wgrania firmware: http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/
Jeśli to nie pomoże, to będziemy szukać usterki hw :)
Dołączona grafika

#4 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 17:12

bluetooth dziala, 3g raczej tez a telefon co prawda upadl pare razy ale wifi dzialalo normalnie az pewnego razu chce sie polaczyc i telefon szuka bez konca i nic nie znajduje .
  • 0

#5 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 19 November 2012 - 17:24

W takim razie przeflashowanie telefonu powinno pomóc :)
Dołączona grafika

#6 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 17:34

Mam jeszcze pytanie, ten soft bedzie sie nadawal do wgrania w telefon ?
  • 0

#7 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 19 November 2012 - 17:38

Ja proponuję pobrać od nas z downloadu: r1ga030:)
Dołączona grafika

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 17:39

1. W dziale download masz firmware. Ściągnij i przeflashuj. Jak to nie pomoże, to:

2. Spróbuj tego skryptu: http://sony.yt/topic...mac/#entry19571 . Na C905 czasami działało. Jak to nie pomoże:

3. Wyślij telefon do w-support do Wrocławia lub wymień płytę główną samodzielnie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 18:51

po zflashowaniu telefonu wyskoczylo mi "blad konfiguracji.Skontaktuj sie z operatorem sieci lub centrum uslug." co dalej ?
  • 0

#10 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 18:59

Wgraj customizację.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#11 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 19:07

mozesz mi podac dokladna instrukcje jak to zrobic ?

dobra juz sobie poradzilem z ta customizacja ale dziekuje za pomoc, sprawdze wi fi dam znac co i jak :)

niestety Wi Fi dalej nie dziala :( adres mac sie pokazal ale dalej nic nie znajduje i szuka bez konca :( moze ma ktos jeszcze jakis pomysl ?
  • 0

#12 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 19:23

Ustawienia internetowe są? Ustawiony router prawidłowo?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#13 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 19:28

mam tak ustawione w telefonie "łacz uzywajac-Brak" i "zezwol na pol. lokalne-Tak" ta pierwsza opcja moze byc "brak" czy ma byc cos innego ?
  • 0

#14 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 19:49

Utwórz sobie pusty profil internetowy i ustaw go. Bez tego nie połączysz się z żadną siecią wifi.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#15 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 20:04

mam jeszcze pytanie, mam dać "transmisja danych.PS czy CS nazwa jaka i jaka nazwa punktu dostepu ?

chcialem jeszcze dodac ze za kazdym razem gdy wylacze telefon i wlacze go ponownie to wi fi sie samo wlacza i wyszukuje, i dalej nic nie znajduje ; / wczesniej gdy wi fi bylo sprawne to po chwili gdy nie znalazlo sieci wi fi, dawalo komunikat ze nie ma w poblizu wi fi ; /

Edited by TityBoi, 19 November 2012 - 20:06.

  • 0

#16 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 21:47

Ale jak to samo się włącza? Jeśli masz wyłączone wifi i restartujesz telefon, to po włączeniu powinno być wyłączone. Jeśli jest inaczej, to szukaj usterki w elektronice a nie oprogramowaniu...

mam jeszcze pytanie, mam dać "transmisja danych.PS czy CS nazwa jaka i jaka nazwa punktu dostepu ?


A co za różnica, skoro i tak będzie to lewy profil, z którego nie będziesz korzystał.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#17 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 21:48

no poprostu, wylacze go wlacze ponownie i wi fi sie po pewnym czasie wlacza :) Jesli to wina elektroniki to czy mozna to naprawic ? jesli tak, to jaki koszt naprawy ?
  • 0

#18 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 22:02

Pytaj w serwisie, który naprawia elektronikę. Mysle jednak, ze taniej kupisz nowa plyte glowna niz naprawisz obecną w serwisie...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#19 OFFLINE   TityBoi

TityBoi

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 22 posts
    • Time Online: 14h 19m

Posted 19 November 2012 - 22:10

gdzie mozna kupic ta plyte glowno i jaka bedzie jej cena bo na "alledrogo" nie widze :)
  • 0

#20 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 19 November 2012 - 22:26

Szukaj uszkodzonych W715, jak nie ma to zostaje Ci tylko W-support we Wrocławiu - może będą mieli skąd sprowadzić. Ale tam zabulisz jak za nowego W715 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic