Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Potrzebne dwie apki


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 11 November 2012 - 08:51

Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć 2 apki z systemu bo przypadkowo usunąłem. Chodzi mi o te od tapet ustawiania chyba "live valpaper" albo podobne i drugiej nie pamiętam. Mam XMP. Z góry dzięki.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 November 2012 - 10:58

Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć 2 apki z systemu bo przypadkowo usunąłem. Chodzi mi o te od tapet ustawiania chyba "live valpaper" albo podobne i drugiej nie pamiętam. Mam XMP. Z góry dzięki.


A z jakiego systemu ICS czy GB ? Bo jak coś to mogę ci wypakować bezpośrednio ze stockowego ROM-u Mini pro
  • 0

#3 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 11 November 2012 - 12:06

GB. Tak mi się wydaje,że to są te które odpowiadają za ustawienie tapet "live".
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#4 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 November 2012 - 12:32

GB. Tak mi się wydaje,że to są te które odpowiadają za ustawienie tapet "live".


Czyli to prawdopodobnie będą to aplikacje "Animowane tapety" oraz "Tapety Sony Ericsson/Xperia"
Postaram się jeszcze dzisiaj je wyciągnąć

EDIT: Zobacz czy chodziło ci o te aplikacje

Attached Files


Edited by jack79, 11 November 2012 - 13:47.

  • 0

#5 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 11 November 2012 - 14:09

Niestety to nie to :( musiałem jeszcze pewnie coś usunąć innego. Pewnie trzeba będzie go przeflashować :angry: dzięki za chęci ;)
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#6 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 November 2012 - 15:00

Niestety to nie to :( musiałem jeszcze pewnie coś usunąć innego. Pewnie trzeba będzie go przeflashować :angry: dzięki za chęci ;)


Właśnie szkoda że nie pamiętasz dokładnych nazwy tych apek, bo tak to mógłbym je spokojnie wyciągnąć, ale cóż zrobisz kopię w recovery, wgrasz od nowa rom i potem przywrócisz tylko partycję z danymi, chyba że miałeś trochę zmodyfikowany system to już trochę lipa od nowa wrzucać wszystkie modyfikacje
  • 0

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 11 November 2012 - 15:12

Z modyfikacji mam tylko motyw zrobiony w "Kitchen" ale jest na karcie tak jak i aplikacje 10 min. i wszystko zrobione. Było dobrze ale zachciało mi się wczoraj kombinować z usuwaniem jeszcze kilkunastu systemowych apek,zawsze usuwane najpierw przenosiłem na kartę a potem usuwałem a wczoraj jakoś tak hurtem poszły.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 November 2012 - 18:08

Z modyfikacji mam tylko motyw zrobiony w "Kitchen" ale jest na karcie tak jak i aplikacje 10 min. i wszystko zrobione. Było dobrze ale zachciało mi się wczoraj kombinować z usuwaniem jeszcze kilkunastu systemowych apek,zawsze usuwane najpierw przenosiłem na kartę a potem usuwałem a wczoraj jakoś tak hurtem poszły.


Dlatego ja zawsze przed każdą modyfikacją robię kopię w recovery, bo miałem kilka razy podobną sytuację co ty
  • 0

#9 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 12 November 2012 - 09:18

Już wszystko OK. Przeflashowałem,wgrałem co było wcześniej i usunąłem apki te przed zabawą+ jeszcze jakieś i jest git. Jeszcze raz dzięki za chęci ;) do zamknięcia.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!


0 user(s) are reading this topic