Jump to content


Photo

Kolejne potwierdzenie słuszności naszego wyboru a wiec Xperii U


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 10 November 2012 - 10:47

Artykuł prezentuje co się najbardziej opłaca kupić do 1000 zł według redaktorów PC Format - Xperia U wygrywa :)

Please Login or Register to see this Hidden Content



not found: Poprawiłem ortografię.

Edited by not found, 10 November 2012 - 13:23.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 10 November 2012 - 17:29

Znakomity warszawski humor prosto ze stolycy, zdecydowanie nadaje się do akcji "Cała Polska czyta dzieciom", jednak na logikę i zdrowy rozsądek nijak ma się z polską rzeczywistością :)


Smartfony za mniej niż 1000 zł robią furorę w Polsce - które urządzenie warto wybrać?

Na wybór taniego smartfonu decydują się najczęściej osoby, które dotychczas korzystały z klasycznego telefonu komórkowego i nie potrzebują bardzo skomplikowanego urządzenia.


Redaktorzy z Warszawy chyba dawno nie wysunęli nosa zza biurka, bo widać że nie mają bladego pojęcia ani o sytuacji ekonomicznej Polaków, ani o rynku urządzeń mobilnych :lol: Tani smartphone dla brytyjczyka czy amerykanina to każdy smartphone, bo nawet student dorabiający w fast foodzie może sobie go po tygodniu - dwóch zakupić i cena najdroższych modeli nie przekracza połowy jego zarobków. W Polsce studenci, absolwenci, ludzie pracujący na jakimś stanowisku kilka lat widząc cenę 1000 PLN widzą, że jest to grubo ponad połowa ich zarobków. Ba, studenci czy absolwenci nadal będą musieli wziąć kredyt czy pożyczkę, żeby takie urządzenie kupić. Więc określenie "taniego" smartphone'a do 1000 PLN jest co najmniej nie na miejscu. Z resztą widać na pierwszy rzut oka, że pan redaktor nie ma bladego pojęcia o rynku mobilnym, bo w zestawieniu znalazła się Xperia tipo która jest low endem, a nie ma ani jednej Xperii z 2011 roku, które o niebo przewyższają wyżej wymieniony model i bez problemu można je zakupić do 1000 PLN (nowe).

Jakie z nich są warte uwagi?


Nie jakie, a które.

Z resztą najlepszym potwierdzeniem faktu, że ten portal nie ma bladego pojęcia o telefonii komórkowej jest promowany artykuł "Jak ściągnąć simlocka" w którym czytamy:

Jak złamać simlocka?

Wciąż jeszcze na świecie nie opracowano takiego zabezpieczenia, którego nie dałoby się obejść. Trzeba przyznać, że przy odrobinie umiejętności (wystarczy uważnie przeszukać internet), simlock nie powinien sprawić nikomu większego problemu.


No to życzę panu redaktorowi powodzenia ze ściąganiem simlocka z Satio, Vivaz, Vivaz pro z AID 0004 czy nowych modeli Sony Ericsson / Sony wyprodukowanych w 2012 roku :slonko:

Jeśli nie jest to artykuł sponsorowany przez Sony, to cieszy fakt, iż produkty tej firmy są zauważane i zaczynają być cenione. Ale w żadnym wypadku Xperii U do taniego smartphone'a zaliczać nie należy, bo od tego są modele tipo, tipo dual czy miro ;)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   zefff

zefff

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 17h 14m

Posted 10 November 2012 - 19:15

Artykuł jest dość pobieżny i zgadzam się z tobą że 1000 zł za telefon to nie jest mało a porównywanie xperii u z lg swift l3 też nijak się ma jednak jeśli spojrzeć na tytuł a więc telefony do 1000 zł to pozycje poszczególnych telefonów według mnie są poprawne. Wydaje mi się że autorzy brali ceny tylko z oficjalnych sklepów poszczególnych producentów i modele z 2012 roku chociaż tego nie napisali.
  • 0

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 11 November 2012 - 01:57

Jak na telefon to tipo i miro jest to dużo. Czytając to to myślałem, że padnę prawie same low-endy. Do tej kwoty można kupić arc S ,który powala te smartfony w tym artykule. Pan redaktor "chciał dobrze" wciskając low endy z 2012r. bo telefony z 2011 to są już starocie i nie będzie nikomu mydlił oczu jakimiś stary "ericssonami", prawdę mówiąc to nieco starsze modele w tej kwocie są lepszymi lub są porównywalnymi konkurentami niż te co są proponowane.

not found: Literówki ;)

Edited by not found, 11 November 2012 - 09:10.

  • 0

#5 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 11 November 2012 - 09:09

A dla i tak Xperia U jest od razu na starcie skreślona przez skandalicznie małą pamięć, bo 4 GB nietrudno teraz zapełnić, jak w moim przypadku sama muzyka zajmuje coś koło 2,5 GB. W Neo mam aktualnie kartę 16 GB i już mi zostało tylko 1,8 GB wolnego miejsca
  • 0

#6 OFFLINE   Artrix

Artrix

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 29 posts
    • Time Online: 2d 4h 52m

Posted 11 November 2012 - 11:37

Mnie w artykule PCFormat powaliło że dają minus dlatego że stare oprogramowanie, ale nic nie napisali że w połowie tych telefonów można je zaktualizować A i gdzie w Xperi U są klawisze Wyszukiwanie, i lista procesów, które zostały wpisane w tym artykule :).
  • 0

#7 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 11 November 2012 - 16:59

co do wyszukiwania - nie wiem jak to jest w xperii u ale na np lww wystarczy przytrzymać prawy klawisz funkcyjny (ten odpowiadajacy za "opcje") więc pewnie i tu jakoś da się to osiągnąć
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#8 OFFLINE   Deleted User 1

Deleted User 1

    Banned

  • Banned
  • 167 posts

Posted 20 June 2013 - 20:35

W Xperii U też wystarczy przytrzymać "Opcje" i już nam się otwiera wyszukiwanie :)


0 user(s) are reading this topic