Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Android v.4.0 a Android v.2.3.5


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 17:14

Witajcie, otóż nie długo wkraczam w świat Androida, lecz mam problem.. Nie wiem jaki wybrać wersje Androida. Nic z tego nie rozumiem, google nie pomaga.. Doradźcie mi, jaki Android lepszy..
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 17:17

Zależy o jakim telefonie mówimy... Generalnie w Androidzie 4.0 masz więcej wodotrysków typu Walkman, Albumy i lepiej zabezpieczony system, a na Androidzie 2.3.4 wszystko lepiej działa, bateria mniej schodzi, gry działają płynniej i tak dalej... Poczytaj forum, jest trochę opinii użytkowników :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Robus118

Robus118

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 1h 3m

Posted 26 October 2012 - 17:27

Mi chodzi bardziej o Gry na androida, by płynniej chodziły..

Mam do wyboru telefon:
Sony Ericsson TIPO, ( Właśnie Android 4.0 )
Samsung Galaxy Mini 2 ( Android 2.3.5 )
I nie wiem który Android bardziej przyda się pod gry.

Edited by Robus118, 26 October 2012 - 17:32.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 October 2012 - 17:40

Proszę założyć stosowny temat w dziale Co wybrać / kupić? opisując wymagania i maksymalny budżet.

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic