Jump to content


Photo

[Rozwiązany] emotki w C510


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   LowcaCiemnosci

LowcaCiemnosci

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 14h 13m

Posted 26 September 2012 - 11:32

Witam. Ostanio zaczął mi się mulić telefon (po modyfikacji) więc wgrałem na nowo soft i tą samą modyfikację. Tym razem zauważyłem, że nie mam emotek w sms. Są w opcjach "Dodaj symbol" Ale nie ma ich podczas pisania. Widać tylko znaki : - ). Gdzie leży problem? Jak mogę przywrócić emotki? Kurcze jakoś nie wyobrażam sobie bez nich sms'ów :D.
  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 30 September 2012 - 17:37

Zmieniałeś może plik emoticons.wsd w tpa/preset/system/fonts? Jeśli tak to wgraj oryginalny. Chodzi Ci o pisanie ze słownikiem? Może po prostu nie masz dodanych emotek do słownika. Podczas pisania wejdź w Opcje>Pisownia wyrazu>Symbol i wstaw : i ) Potem zobacz czy :) się pojawiło ;)
Dołączona grafika

#3 OFFLINE   dikka

dikka

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 18h 48m

Posted 07 December 2012 - 15:45

Zmieniałeś może plik emoticons.wsd w tpa/preset/system/fonts? Jeśli tak to wgraj oryginalny. Chodzi Ci o pisanie ze słownikiem? Może po prostu nie masz dodanych emotek do słownika. Podczas pisania wejdź w Opcje>Pisownia wyrazu>Symbol i wstaw : i ) Potem zobacz czy :) się pojawiło ;)


Dziękuję za pomoc. Miałam taki sam problem a okazało się że zmieniając czcionkę przez przypadek usunęłam właśnie plik emoticons.wsd :)
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 07 December 2012 - 16:21

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic