Jump to content


Photo

[Rozwiązany] W960 - czy warto?


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   viris

viris

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 30 posts
    • Time Online: 1d 6h 38m

Posted 22 September 2012 - 11:23

Witam, zastanawiam się nad zakupem SE W960 za około 150-170 złotych. Niestety nie wiem czy warto - czy telefon jest wygodny w obsłudze (nie ma joysticka), ponadto chciałbym się dowiedzieć czy odbieranie połączeń jest możliwe za pomocą fizycznej klawiatury czy za pomocą panelu dotykowego. Jeszcze inna sprawa to symbian - jak sie sprawdza w tym telefonie? Model jest z 2007 roku, napiszcie czy warto go kupić (głównie chodzi mi o niezawodność, wytrzymałość i szybkość systemu).
  • 0

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 22 September 2012 - 13:59

Za tyle powinienes x8 znalezc
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 22 September 2012 - 14:01

Według mnie ten model jest przeznaczony głównie dla kolekcjonerów.
Ale z tego co mi wiadomo, system chodzi przyjemnie, obsługa telefonu jest prosta. Ogólnie telefon spisuje się dobrze.
  • 0

DENON DJ


#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 September 2012 - 15:15

Ja cały czas używam tego telefonu :D Ma super, unikalnego WALKMANA, dobry aparat, wifi, dotyk, symbian uiq3 także kolego polecam. Połączenia możesz odbierać poprzez ekran dotykowy albo naciśnięcie jog dial :)
Symbian chodzi płynnie, nieraz potrafi się zamyślić ale przy codziennym użytkowaniu jest super.
Wytrzymałość - według mnie bardzo wytrzymały, upadł mi już nie mało razy z wysokości ręki jak się stoi, albo podczas biegu z kieszeni bluzy i nic się nie stało - no może się troszkę zarysował ;)
Także, jak chcesz Androida to kup coś z Androidem :P Jak chcesz świetny telefon z uiq3 to bierz W960 :)
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   viris

viris

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 30 posts
    • Time Online: 1d 6h 38m

Posted 22 September 2012 - 18:10

Ok, dzięki o to mi chodziło.. ale niestety nie ma na allegro tego modelu ;/ Gdzie można jeszcze go dostać?
  • 0

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 September 2012 - 18:40

One pojawiają się co jakiś czas, także obserwuj i trafisz ;)
WALKMAN?

Posted Image

#7 OFFLINE   viris

viris

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 30 posts
    • Time Online: 1d 6h 38m

Posted 22 September 2012 - 18:46

A jeszcze chciałem zapytać czy cały ekran jest dotykowy czy tylko panel na dole (ogólnie nie przepadam za dotykowymi :))
  • 0

#8 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 22 September 2012 - 18:50

Ekran chyba cały jest dotykowy. Nie wiem, czy we wszystkich miejscach, czy tylko w określonych (jak np. w Aino). O to się zapytaj bartq'a92, albo not found'a.
Ale jeśli nie lubisz ekranów dotykowych to tutaj nie będzie Ci on przeszkadzać, bo wszystko i tak możesz robić klawiaturą i jog dialem.

Na allegro faktycznie go nie ma. Był niedawno uszkodzony. O sprawne ciężko, bardzo rzadko się pojawiają...
  • 0

DENON DJ


#9 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 22 September 2012 - 20:40

Cały ekran jest dotykowy, a także dotykowe są przyciski multimedialne, które uaktywniają się w WALKMANIE i odtwarzaczu wideo :)

Ale jeśli nie lubisz ekranów dotykowych to tutaj nie będzie Ci on przeszkadzać, bo wszystko i tak możesz robić klawiaturą i jog dialem.

Dokładnie, telefon możesz obsługiwać też jog dialem albo klawiaturą ;)
WALKMAN?

Posted Image

#10 OFFLINE   viris

viris

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 30 posts
    • Time Online: 1d 6h 38m

Posted 02 October 2012 - 23:12

ok udało mi się kupić tanio telefon w komisie, jednak mam pytanie. Jak skopiować kontakty z sim do telefonu, nidzie nie mogę tego znaleźć. Troche ich mam a przepisanie ich recznie to raczej karkołomny wyczyn
  • 0

#11 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 02 October 2012 - 23:13

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic