Jump to content


Photo

A gdyby tak na całość iść, w iPhone 4S nie zmienić nic? Zobaczcie nowego iPhone'a 5!


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 16 September 2012 - 21:16

A ja wierzę w prawdziwość tego nagrania. Mimo tego, że codziennie czytam newsy o nowych produktach Sony, mimo że uzupełniam bazę telefonów i tak dalej, gdybyś położył na biurku przede mną czarną Xperię V, T, GX, acro S itd. to bym Ci nie umiał powiedzieć która jest która. No może bym zgadł, ale dla mnie te urządzenia nie mają duszy, nie różnią się od siebie niczym zauważalnym, są całkowicie bezpłciowe. Żółta Xperia go czy pomarańczowa Xperia SX to co innego. A reszta to klon na klonie klonem pogania. To samo jest z iPhonem. Przeciętny Amerykanin widzi przed sobą duży ekran i jeden guzik, kubek ze Starbucksa i dużego Big Maca. Nie ma szans, żeby poprawnie Ci powiedział jaki to model ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 16 September 2012 - 21:47

Tu się muszę z tobą zgodzić, wszystko ostatnimi czasy u sony to klony różniące się tylko detalami. Ostatni telefon jaki wyróżniał sie z tłumu i go mam chęć kupić to Xperia Active, produkowana jeszcze za czasów SonyEricssona. Nowe modele może mają super bebechy ale brak im duszy :P

Inna sprawa, że nie wiemy jak została przycięta ta migawka i czy rzeczywiście 100% ludzi dało się nabrać, czy też nagrali 1h video, z którego wybrali wstawki pasujące do tematyki...


Kiedyś widziałem nagranie z prezentacji Windows Vista. Kolesie z MS łapali ludzi na ulicy i mówili ze to super nowy system (było to po premierze win7), wymieniali jego atuty i pokazywali co on potrafi na jakimś laptopie. Wszyscy sie nim zachwycili :D skoro ludzie wierzą w takie coś to i nagranie z iPhonem 5 też musi być prawdziwe :D
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#23 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 17 September 2012 - 11:46

też myślę że prawdziwe, ale sądzę że zrobili to, co podejrzewa Mikołaj - na pewno nie wszyscy się dali nabrać, w końcu - wbrew stereotypom - nie wszyscy Amerykanie to idioci, jejku.
  • 0

#24 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 18 September 2012 - 10:45

og, nie ma co, trzeba mieć czym sie lansować wśród kolegów-hipsterów :D to ja podziękuję i zacznę polowanie na w900 :P
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 September 2012 - 14:11

A gdyby ktoś nie wiedział jeszcze, do czego służy iPhone 5, to Holendrzy pospieszyli z filmem instruktażowym:


Tak więc jeśli ktoś się skusi na zakup, to czym prędzej poxilina w dłoń, iPhone 5 do chodnika docisnąć i hopsa! :D
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 23 September 2012 - 08:04

w polsce by to nie przeszło, zaraz znalazł by się "pan Mietek" a jak wiadomo, każdy "pan Mietek" ma młotek i przecinak... co prawda telefon by był rozwalony w mak, ale na chodniku by nie leżał
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?


0 user(s) are reading this topic