Jump to content


Photo

Naprawa klawiatury


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   kisielsonny

kisielsonny

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 15h 31m

Posted 18 August 2012 - 12:08

:welcome:
JAKO ŻE MIAŁEM STYCZNOŚĆ Z TYM PROBLEMEM I SAM GO ROZWIĄZAŁEM BEZ KOSZTÓW I SERWISU!

Wiadomo, że taśmy itp. nie naprawimy ale jeśli chodzi o przyciski na klawie to tak.

Przykład:
Naciskamy klawisz 2 a tu jeszcze do tego naciskają się nie proszone - kilka 6 itp. itd...

Przyczyną jest wklęśnięta blaszka danego klawisza (który po naciśnięciu nie odbija).

1. Wyciągamy płytkę klawy (rozbiórka różnych tel. - poradnik w tym dziale lub można łatwo znaleźć w google i youtube).
2. Odklejamy białą folie, wyciągamy zużytą blaszkę -> i w jej miejsce dajemy dobrą (jeżeli mamy).
3. Przyklejamy blaszkę, folie (dobrze przykleić) i składamy fona...

:dzieki:

Poradnik mojego autorstwa, zastrzegam prawa do kopiowania i udostępniania w internecie oraz na innych forach.


bartolinio3: Kolor czerwony jest zarezerwowany dla redakcji ;) Poprawiłem także wygląd posta.
not found: Poprawiłem jeszcze literówki (także w tytule) oraz interpunkcję ;)

ok nie ma problemu... ;)

Attached Files


Edited by not found, 18 August 2012 - 12:19.

  • 4

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 18 August 2012 - 13:45

mam pewne zastrzezenia - jesli blaszka jest "wklesnieta" to caly czas powinien sie wciskac/pojawiac dany klawisz ( w przypadku nie odbicia blaszki ) ...
  • 0

#3 OFFLINE   kisielsonny

kisielsonny

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 15h 31m

Posted 21 August 2012 - 17:20

zależy jak jest wklęśnięta! nie odbija ,ale nie koniecznie musi dotykać ścieżki(czasami otworzyłem ino slajd i masakra,a czasami dało się pisać )...możesz mieć zastrzeżenia,ale ja wiem co robię i mówię.
Jeżeli ktoś nie jest pewny tego poradnika i się boi ;do niczego nie namawiam...tylko chcę pomóc...

Jurij: Poprawilem kolor tekstu. Kolor czerwony jest zarezerwowany tylko dla redakcji.
  • 0

#4 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 17 November 2012 - 00:17

Też robię tym sposobem od dawna.Jest to dobry sposób na oszczędność, tym bardziej jak się ma zabytek a każda inwestycja to zmarnowany pieniądz.Chciałem dać wcześniej ten sposób ale stwierdziłem,że może to być pateractwo(w niektórych przypadkach tak jest).
  • 0


0 user(s) are reading this topic