Jump to content


Photo

Nie działa głośnik od rozmów


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Domino12

Domino12

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 1 posts
    • Time Online: 18m

Posted 09 August 2012 - 19:33

Cześć. Jak piszę w złym dziale to sorki ale nowy jestem. Otóż sprawa ma się tak; mam w595s jako drugi fon (pierszwy to Live) ale dobra no do rzeczy. Padł w nim głośnik od rozmów. I jak ja coś mowię to mnie słyszą ale ja nie słyszę jak ktoś do mnie mówi. No i chciałbym sobie rozkręcić go i wymienić tylko za nic nie wiem jak go rozkręcić :/ Jakby ktoś pomógł to będę wdzięczny :) Pozdro

soniaczW800i:Witam na forum, edytowałem tytuł tematu na właściwy :)

Edited by soniaczW800i, 11 August 2012 - 08:14.

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 09 August 2012 - 19:37

Z tyłu na sliderze znajduje się ozdobna blaszka pod nia lub pod zaslepkami są dwie srubki na odkrecasz je i podważasz panel po bokach. Jak już zejdzie to pod czarna tasiemką po prawej stronie na płytce klawiatury funkcyjnej kryje się jeszcze jedna srubka - odkrecasz ją podwazasz klawiature i odpinasz tasme z glosnikiem to wszystko . A jesli na ozdobnej blaszcze nie ma zaslepek to musisz ja czyms płaskim delikatnie podważać żeby jej nie zniszczyć, jest to trudne ale wykonalne :)

bartolinio3: Ort.

Edited by bartolinio3, 09 August 2012 - 20:31.

  • 1

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 09 August 2012 - 19:57

http://sony.yt/topic...kcja-serwisowa/

Pobierz instrukcję serwisową do tego modelu i rozkręć według niej ;) Wymiana głośnika to tylko kilka chwil :)

A jesli na ozdobnej blaszcze nie ma zaslepek to musisz ja cyms plaskim delikatnie podwazac zeby jej nie zniszczyc jest to trudne ale wykonalne :)


Jeśli nie ma zaślepek to raczej czeka do wymiana blaszki - nowa kosztuje grosze na allegro :)
  • 1

#4 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 11 August 2012 - 08:01

Na zsuniętym telefonie również nie działa głośnik rozmów? Możliwe że główna taśma w telefonie się zużywa i dlatego nie działa głośnik.
  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)


1 user(s) are reading this topic