Jump to content


Photo

Problem Huawei e220


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 17 July 2012 - 18:25

To wychodzi na to ze goły jest :/ jak brak reakcji to nic innego. Screeny jutro bede ogladac bo teraz z C702 przeglądam neta.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#22 OFFLINE   unknow79

unknow79

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 50 posts
    • Time Online: 1d 18h 36m

Posted 17 July 2012 - 18:36

ok, bo muszę pakować, bo mam słaby net ;)
  • 0

#23 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 18 July 2012 - 10:19

Mi teraz na limicie trzyma ale zyc sie da :P dobrze ze 3g łapie na polu :P
Wygląda na puste urządzenie (te od se to zainstalowane z telefonu stery).
Zbadaj sytuację na innym kompie. Jak to samo t trzeba po prostu wgrać instalkę/program w modem

Edited by slivka91, 18 July 2012 - 10:19.

  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#24 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 July 2012 - 10:48

ok, bo muszę pakować, bo mam słaby net ;)


Wystarczyło zapisać te screeny w formacie .jpg a nie .bmp - zajmowałyby 10x mniej bez zbędnej kompresji rarem ;)

Mnie zastanawia fakt, czemu ten modem wykrywany jest jako pusty dysk CD / DVD... Powinien być wykrywany jako zwykły flash drive usb. Też mam modem Huawei tylko inny model i wykrywany jest jako dwa dyski flash. Jeden to wbudowany czytnik kart pamięci, a na drugim jest instalka Play online, autoruny, sysconfig i ikonka. Natomiast w menadżerze urządzeń wykrywany jest jako HUAWEI Mobile Connect, modem 3G.

Spróbuj przeflashować modem najnowszym firmware. Powinno pomóc, jeśli kupiłeś sprawny egzemplarz a nie uszkodzony :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#25 OFFLINE   unknow79

unknow79

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 50 posts
    • Time Online: 1d 18h 36m

Posted 18 July 2012 - 13:07

Wystarczyło zapisać te screeny w formacie .jpg a nie .bmp - zajmowałyby 10x mniej bez zbędnej kompresji rarem ;)

Mnie zastanawia fakt, czemu ten modem wykrywany jest jako pusty dysk CD / DVD... Powinien być wykrywany jako zwykły flash drive usb. Też mam modem Huawei tylko inny model i wykrywany jest jako dwa dyski flash. Jeden to wbudowany czytnik kart pamięci, a na drugim jest instalka Play online, autoruny, sysconfig i ikonka. Natomiast w menadżerze urządzeń wykrywany jest jako HUAWEI Mobile Connect, modem 3G.

Spróbuj przeflashować modem najnowszym firmware. Powinno pomóc, jeśli kupiłeś sprawny egzemplarz a nie uszkodzony :)

Jeju, mam film nagrać żebyście uwierzyli mi, że ten program od firmware go nie znajduje? Wiem, sam w to najpierw nie mogłem uwierzyć, ale to prawda :(
  • 0

#26 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 19 July 2012 - 07:02

nie o to chodzi po prostu zapis robisz w jpg. wiecej zdjec pomiescisz (krotko kilka zdjec jpg to jak jedna bitmapa) No a kwestia modemu musisz flashowac poszukac odpowiedniego poradnika bo inne kombinacje odpadły jak widać.
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#27 OFFLINE   unknow79

unknow79

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 50 posts
    • Time Online: 1d 18h 36m

Posted 19 July 2012 - 14:52

to co?? Serwis??
  • 0

#28 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 19 July 2012 - 15:03

Jeżeli nie jesteś w stanie sam przeflashować tego modemu to zostaje tylko serwis lub zakup sprawnego urządzenia :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#29 OFFLINE   unknow79

unknow79

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 50 posts
    • Time Online: 1d 18h 36m

Posted 20 July 2012 - 21:50

nie to, że nie umiem, nie raz flashowałem modemy, tylko mi go nie wykrywa <_<
  • 0

#30 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 July 2012 - 22:40

Może najzwyczajniej w świecie jest uszkodzony? Moim skromnym zdaniem powinien być widziany przez Windowsa jako dysk flash a nie napęd cd/dvd. A co konkretnie mu dolega, to już musi stwierdzić serwisant, który się zna na takich modemach.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#31 OFFLINE   unknow79

unknow79

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 50 posts
    • Time Online: 1d 18h 36m

Posted 20 July 2012 - 22:44

jak podłączam modemy to zazwyczaj widzi go jako cd/dvd. W takiej technologii są zapisywane dane do instalacji, flash wykrywa tylko wtedy, gdy modem jest wyposażony w czytnik kart Micro SD ;)
  • 0


0 user(s) are reading this topic