Jump to content


Photo

[Dyskusja] MIUI oparte o oficjalnego ICS'a już jest!


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 May 2012 - 13:21

Kilka dni temu na Facebooku, MIUI poinformowało, że kończą prace nad MIUI opartym o ICS .562.
Do tej pory wyszło kilka wersji MIUI, ale opartego o ICS Betę, które działało wolniej niż MIUI oparte o Ginger Breada. Dzisiaj na Forum.Android.com.pl zamieszczono temat z changelogiem z nową wersją MIUI. Być może wersja oparta o oficjalnego ICS'a pojawi się już dzisiaj na MIUI Polska.

Osobiście używam MIUI od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest moim zdaniem dużo wygodniejszy od stocka ( czyt. oryginalnego oprogramowania ). Posiada wiele funkcji, skrótów, możliwości, m.in. zmiana motywu ( wszystkie ikony, czcionki, animacje ) prosto z telefonu, bez restartu oraz bez użycia recovery tak jak na stocku. Wiadomo, że na Xperie 2011 MIUI czy też CyanogenMod, na którym bazuje MIUI, nie ma w pełni sprawnego MIUI czy też CM. Nie działa HDMI, tethering, FM, systemowe screenshoty, ale już na MIUI ICS ( nawet oparte o ICS Beta ) działa to wszystko, jedynie system chodzi trochę wolno. Miałem wgrane kilka minut MIUI oparte o ICS Betę, ale ja nie potrafiłem go użytkować, więc powróciłem do MIUI GB, które chodzi szybciej niż nawet oryginalne oprogramowanie.

Zamieściłem na nasze forum MIUI ICS dla Neo V oraz Neo, ale póki co bez downloadu. Do jutra wszystko powinno być.

Temat stworzony do dyskusji na temat MIUI ICS.
Chętnie odpowiem na pytania dotyczące MIUI ;)

MIUI ICS NeoV --> KLIK

MIUI ICS Neo --> KLIK


Pozdrawiam,
phillix
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 12 May 2012 - 14:14

no to pytam....

czy mogę sobie wgrać np. MIUI ICS z ARC S na ARC?
  • 0

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 May 2012 - 14:45

KErnela wgrywasz przez fastboota, a resztę romu ( plik *.zip ) przez recovery :)
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 12 May 2012 - 14:47

ja nie pytałem jak wgrać, tylko czy jest możliwość, czy nie będzie jakiegoś problemu... ale z odpowiedzi wnioskuję że mogę ;)
dzięki za odp.
  • 0

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 May 2012 - 14:52

aaa, przeczytałem "czym" zamaist "czy". Tak, raczej możesz. ArcS dostał ICS, ale na Arca też można go wgrać. wymóg to odblokowany bootloader albo root - wtedy w build_prop zmieniasz z LT15 na LT18 i PCC aktualizuje do ICS'a. instalujesz wtedy CWM z marketu i flashujesz MIUI.zip.
MIUI ICS działa na stockowym kernelu od ICS podobno :)

Edited by phillix, 12 May 2012 - 14:54.

  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic