Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Potrzebuję plików z softu


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   leonzawodowiec

leonzawodowiec

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 12h 35m

Posted 05 May 2012 - 12:35

Pilnie potrzebuję kilka plików do yari z softu R7BA084 a dokładnie:

cały folder BOOT i plik PL.LNG


Jeśli ktoś miałby takowe pliki lub znalazł link do rozpakowanego maina i fs (bo doszukać się nie mogę) proszę o podanie go tutaj.

bartolinio3: Zmieniłem nazwę tematu.

Edited by bartolinio3, 05 May 2012 - 12:47.

  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 05 May 2012 - 12:39

Sam mozesz sobie rozpakować :) Przeciągasz plik softu (mbn lub fbn) na program read3150 i po chwili soft masz rozpakowany na dysku :)
Posted Image

#3 OFFLINE   leonzawodowiec

leonzawodowiec

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 12h 35m

Posted 05 May 2012 - 12:49

Sam mozesz sobie rozpakować :) Przeciągasz plik softu (mbn lub fbn) na program read3150 i po chwili soft masz rozpakowany na dysku :)


taa właśnie w tym problem. dopadłem soft do yariego własnie taki jak mi trzeba tylko z rozszerzeniem .SOFTWARE o_O nie da sie go rozpakowac read3150 nawet po zmianie rozszerzenia.

btw taki tępy to nie jestem, jakbym miał maina i fs w postaci mbn i fbn to bym nie pisał tego wątku ;)

Edited by leonzawodowiec, 05 May 2012 - 12:50.

  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 May 2012 - 14:11

Pliki .software to kodowane pliki do Setoola, nie da się ich rozpakować. Jedyna opcja, to wgrać ten soft do Yari i wyjąć te pliki skryptem lub zmienić cert na brown i wyjąć je normalnie. Nie widzę nigdzie tej wersji softu, o której piszesz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   leonzawodowiec

leonzawodowiec

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 12h 35m

Posted 05 May 2012 - 14:19

a da się jeszcze wotan serverem wgrać softa za darmo? bo SEUSem płacze że jest najnowsze oprogramowanie...


chcialem zrobic wg metody opisanej na innym forum (zmiana CDA Omniusem, reset ustawień fabrycznych) ale po tym zabiegu resetuje mi sie na logu SE . dlatego przydałoby sie wgrać nowy soft

Edited by leonzawodowiec, 05 May 2012 - 14:21.

  • 0

#6 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 05 May 2012 - 14:48

Możesz wgrać i Wotanem i Omniusem jeden warunek. Założenie konta.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 May 2012 - 14:59

Możesz wgrać i Wotanem i Omniusem jeden warunek. Założenie konta.


Wotan jest płatny. Po co ma płacić 2 euro za przeflashowanie telefonu, skoro może to zrobić za darmo? ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   leonzawodowiec

leonzawodowiec

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 12h 35m

Posted 05 May 2012 - 23:20

soft wgrałem sobie Omniusem co prawda nie najnowszy ale też dobrze pracuje - dobry do patchowania :)

dziękuje Jurijowi za pomoc na PW (gg)

temat do zamknięcia.. :)

Edited by leonzawodowiec, 05 May 2012 - 23:20.

  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 May 2012 - 23:27

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic