Jump to content


Photo

Samsung prezentuje akcesoria do Galaxy S III


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 May 2012 - 19:40

Posted Image

Samsung oprócz zapewnienia odpowiedniej specyfikacji i oprogramowania, zadbał o właściwe zaplecze akcesoriów dla swojego nowego flagowego smartfona. Ucieszy to z pewnością osoby, które cenią sobie oryginalne dodatki od producenta.
Pierwszym z akcesoriów jest tzw. Charging Kit, czyli zestaw do bezprzewodowego ładowania smartfona. Składa się on z podstawki ładującej oraz ze specjalnej wymiennej tylnej klapki, która zapewnić ma możliwość ładowania bez kabli. Wynika więc z tego, że bezprzewodowe ładowanie nie będzie standardowym wyposażeniem tego modelu.
Posted Image
Kolejnymi dodatkami są przejściówka microUSB > HDMI, zapewniająca przesyłanie treści Full HD na TV czy monitory, oraz pionowa podstawka dokująca do ładowania tradycyjnego.

Posted Image
Posted Image
Samsung stworzył także miniaturowy odtwarzacz MP3, nazwany S Pebble. Jego zastosowanie w kontekście smartfona nie jest jednak jeszcze bliżej znane.

Posted Image
Akcesoria pojawią się w sprzedaży niedługo po wejściu urządzenia na rynek.

Źródło: Android.com.pl


Który przedmiot Wam się podoba? Mnie najbardziej zaskoczy zestaw do bezprzewodowego ładowania. Ciekawe jaki będzie zestaw akcesoriów dostanie LG LTE2 zaprezentowany w tym temacie
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 04 May 2012 - 20:32

Ale brzydkie te akcesoria :blink: A raczej powinienem powiedzieć równie piękne co telefon :unsure: Sony Ericsson 10 lat temu miał znacznie ładniejsze... ale pewnie ludzie się będą podniecać nimi bo w końcu to szajsung :(
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 05 May 2012 - 09:12

Może i brzydkie, ale założę się, że Sony by raczej nie wpadło na bezprzewodowe ładowanie.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 05 May 2012 - 11:49

Właśnie niby bezprzewodowe te ładowanie, ale ciągle nie jest to uwolnienie się od bliskich odległości. Tak jak pisał Mikołaj, telefon i tak musisz na urządzeniu położyć. Zajmuje to praktycznie tyle samo czasu co podpięcie kabelka. Według mnie powinno to działać tak, że ładowarkę mam postawioną na szafce, siedzę przed komputerem ~2m od ładowarki, a telefon mi się sam ładuje.
Z drugiej strony jednak, czy gdybyśmy co chwilę wchodzili w pole ładowania, telefon by co chwilę ładował się i przestawał, czy nie wpłynęłoby to niekorzystnie na żywotność baterii? Niby na te nowe baterie nie powinno, ale to teoria, a w praktyce bywa różnie.
I oczywiście musieliby zrobić tak, żeby telefon bezprzewodowo ładował się tak samo jak przewodowo.

Musimy poczekać na pierwsze recenzje tego sposobu ładowania, jak to wygląda w tym SGS, a następnie jak będzie to działać w nowszych telefonach ;)
  • 1

DENON DJ


#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 05 May 2012 - 12:08

Myślę, że z czasem ktoś popracuje nad zasięgiem. Ale do bezprzewodowego ładowania potrzebna jest wymienna obudowa. Nie rozumiem na jakiej zasadzie to działa ;)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 05 May 2012 - 12:30

Zapewne ta druga obudowa lepiej "przewodzi" prąd. Ale to i tak bez sensu. Normalnie kładę telefon, podpinam kabel i się ładuję. A tutaj muszę zdjąć obudowę, założyć nową i dopiero kładę ładować. Bezsensowna strata czasu. Do tego raczej rozładowanym telefonem nie porozmawiam, chyba że trzymać też ładowarkę przy uchu. Kabelek mam te 1,5m to spokojnie mogę koło gniazdka pisać sms czy rozmawiać.
Póki co jestem negatywnie nastawiony do tej opcji. Póki ktoś nie poprawi tego rozwiązania, wątpię, żeby było to wygodne.
  • 1

DENON DJ


#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 May 2012 - 13:58

Może i brzydkie, ale założę się, że Sony by raczej nie wpadło na bezprzewodowe ładowanie.



Jeśli za bezprzewodową ładowarkę uznamy taką, która nie ma przewodu ( jak sama nazwa wskazuje ) to Sony Ericsson już od wielu, wielu lat ma w sprzedaży model ładowarki bezprzewodowej. Nazywa się on CMT-60 i wygląda tak: Attached File  cmt-60.jpg   12.62K   9 downloads Attached File  cmt-60_1.jpg   139.48K   9 downloads I jest to znacznie lepsze rozwiązanie, bo nie wozisz ze sobą zbędnych obudów ładujących :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 11 May 2012 - 15:41

Z najnowszych doniesień od firmy Samsung wynika, że ładowarka indukcyjna dostępna będzie w sklepach dopiero we wrześniu 2012 roku. Na pocieszenie filmik prezentujący działanie tejże ładowarki:


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 15 May 2012 - 13:36

Skoro trzeba zmienić obudowę do ładowania to z pewnością zasięg będzie mały.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#10 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 15 May 2012 - 14:04

a mnie to rozwiązanie bardzo ciekawi - o ile by działało na więcej niż 5 cm. wtedy taka ładowarkę przykręcił bym pod blat biurka i ładował sobie telefon siedząc przy komputerze i nie martwiąc się o kable. podobną ładowarkę ma też sony, tyle że do bezprzewodowych padów od ps3
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?


0 user(s) are reading this topic