Jump to content


Photo

Samsung Galaxy S III oficjalnie zaprezentowany


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 May 2012 - 21:03

Na konferencji w Londynie Samsung zaprezentował swoje najnowsze dziecko flagowej serii GALAXY S - model SIII.


Posted Image


W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu przecieków (zarówno tych trafnych, jak i chybionych) na temat SGS'a. Dziś wszystkie spekulacje zostały przerwane.

Według wcześniejszych doniesień najnowszy SGS jest wyposażony w
czterordzeniowy procesor Exynos 1,4GHz, 1GB pamięci RAM
oraz ekran Super AMOLED 4,8" o rozdzielczości 1280x720
.

Smartfon oczywiście będzie pracował pod kontrolą systemu Android Ice Cream Sandwich.
Oprócz tego producent umieścił w smartfonie dwie kamery - tylna 8MPx oraz przednia 1,9MPx.

Co ciekawe, koreański gigant zerwał ze swoim "starym", kanciatym stylem projektowania telefonów. Nowy design może się podobać. Kupujący będzie mógł wybierać spośród dwóch wersji kolorystycznych - białej i jasnoniebieskiej.

Największą innowacją tego modelu według mnie jest przystosowanie do bezprzewodowego ładowania baterii. Będzie ona dysponować pojemnością 2100mAh.

W przeciwieństwie do wielu najnowszych smartfonów, SGSIII będzie posiadał wymienialną baterię oraz slot na karty pamięci microSD.


Według serwisu onet.pl telefon w wersji 3G będzie w Europie dostępny od 29 maja, natomiast wersja 4G w okresie letnim.


A Wy, co sądzicie o najnowszym dziele Samsunga? Dobra specyfikacja, ciekawy design (kwestia dyskusyjna)...
Czy smartfon może osiągnąć sukces na skalę jego poprzednika - SGS II?


Zapraszam do dyskusji :)



Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content


EDiT: Nowe zdjęcia ;)

Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Edited by marmal215, 04 May 2012 - 10:14.

  • 0

DENON DJ


#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 03 May 2012 - 21:25

Nie rozumiem, po co montować 4 rdzenie w telefonie :blink: W moim PC mam dwurdzeniowego intela i jakoś daje rade, więc po kiego grzyba w telefonie mieć 4 jaja. Furory to ja mu nie wróźęi, pewnie przez te 4 rdzenie będą za niego chcieli niemałą sumkę.
Posted Image

#3 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 May 2012 - 21:42

Ciekawe ile będzie kosztował, pewnie więcej od najnowszego ajfona...
WALKMAN?

Posted Image

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 May 2012 - 22:06

Według mnie też jest to polot na "dobrą, ładnie wyglądającą specyfikację". Poza tym, wątpię, czy ludzie którzy rok temu brali SGSII, a takich ludzi było sporo, czy teraz będą mieli tyle pieniędzy, żeby kupić SGSIII, który mało kosztować nie będzie...
  • 0

DENON DJ


#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 May 2012 - 22:23

Skoro dali aż cztery rdzenie to moim zdaniem ramu też powinni dać więcej :)
Design nawet fajny, ale czekam na więcej zdjęć. Ciekawe jakie telefon zbierze opinie. Jestem pewien, że będą bdb, bo to w końcu Galaxy :)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 May 2012 - 22:47

Po nowych fotkach stwierdzam, że jak dla mnie jest po prostu brzydki. Niby nie kanciak a'la ajfon, ale i tak jest brzydki :]
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 May 2012 - 23:17

Mnie też się nie podoba. Jest taki obły, nijaki. Żadnego błyskotliwego zamysłu designerskiego sobą nie prezentuje. Poza tym nie rozumiem sensu wypuszczania dwóch wersji - 3G i 4G. Jako smartphone z najwyższej półki powinie być urządzeniem LTE. Tyle. Tego wymaga współczesna technika. Jeśli urządzenie przenośne do internetu nie wspiera najnowszego standardu transmisji danych, to po prostu wypada z gry. Reszta podzespołów to już wedle gustu... jak dla mnie Sony ion jest znacznie ładniejszy.
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 May 2012 - 10:07

jak dla mnie Sony ion jest znacznie ładniejszy.


No, tak, ale ion bardziej przypomina iPhone'a niż Samsung, a Ty podobno czujesz obrzydzenie do iPhone'ów i ich kopii.

Po tych nowych zdjęciach trochę mi obrzydł. Za okrągły jest wg mnie. W prawdzie Neo tez jest okrągła, ale nie aż tak.

PS. Na screenach widzę zasięg z ICS ;D
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 04 May 2012 - 10:26

PS. Na screenach widzę zasięg z ICS ;D


Cytat z pierwszego postu:

Smartfon oczywiście będzie pracował pod kontrolą systemu Android

Ice Cream Sandwich.


  • 1

DENON DJ



0 user(s) are reading this topic