Jump to content


Photo

Zmiana widoczności bluetooth


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 27 April 2012 - 20:00

Witam
Czy istnieje jakiś mod dzięki któremu po włączeniu przez widget bluetooth ,telefon byłby od razu widoczny ? Wcześniej jakoś to znosiłem ,ale teraz to mnie to dobija jak po włączeniu BT muszę wejść z powrotem do ustawień BT żeby zaznaczyć widoczność :blink: , co prawda zrobiłem sobie skrót do ustawień no ,ale w końcu do czego jest widget.Szukałem na xda, ale nie znalazłem niczego konkretnego.Czytałem także o modyfikacji jakiegoś pliku systemowego ,ale też nie za bardzo to działało
  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 27 April 2012 - 20:14

na MIUi Gb po włączeniu tez muszę zaznaczyć opcję wykrywania. To oszczędza baterię. Znalazłem przed chwilą na to sposób, tylko nie wiem czy na stocku jest to samo jak na MIUI. wejdź w ustawienia BT i powinieneś mieć gdzieś opcję z wybraniem czasu ile minut telefon ma być widoczny. jak masz opcję bez limitu to zaznacz ją. po włączeniu BT telefon będzie od razu widoczny. sprawdź :)

Edited by not found, 27 April 2012 - 21:11.
literówki ;)

  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 27 April 2012 - 20:24

No i niestety nie mam tej opcji ,ale co za głupi człowiek to wymyślił (żeby tylko utrudnić życie?) naprawdę nie rozumiem tego.To jest kolejna idiotyczna funkcja w androidzie która potrafi tylko zdenerwować no nic dzięki za odpowiedź.Może kiedyś ktoś wynajdzie na to sposób
  • 0


0 user(s) are reading this topic