Jump to content


Photo

Chiński kabel usb i tuning k700


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2012 - 18:34

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?

Edited by timmi, 10 March 2012 - 18:35.

  • 0

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 March 2012 - 18:37

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2012 - 19:02

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?

Edited by timmi, 10 March 2012 - 19:05.

  • 0

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 10 March 2012 - 20:18

nie wiem czy DCU to również model dataportu...
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 10 March 2012 - 20:30

Witam mam problem bo mam chiński kabel na dataport i chciałbym trochę pozmieniać w tym k700 czy potrzebne są jakieś sterowniki bo jak podłączam do fara to mi nie wykrywa a komp tak.Może przeróbka kabla ?


A co chcesz w nim modyfikować? Do patchowania musiałbyś znaleźć program "Speed unlock" (scrackowana wersja bardzo starego setoola) albo udać się do kogoś z boxem, żeby wgrać patche :)

Jak chiński to podróbka. PCC powinien Ci zainstalować sterowniki. Podłącz telefon pod niego.


Co ty za bzdury wypisujesz? O jakich sterownikach piszesz? :lol: PC Companion nie obsługuje telefonów z data portem :)

PCC ? Mam fara 2.5 PL port pokazuje dcu 60 tylko może 1.7 ściągnąć ?


Podstawkę DSS-25 powinien wykryć. Jak masz kabel DCU-11 albo jakiś chiński po com, to możesz nim co najwyżej kontakty przesyłać i obrazki :)

nie wiem czy DCU to również model dataportu...


Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj zamieszania ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2012 - 21:16

Spokojnie.Ten kabel jest na usb może na serwisówke trzeba przerobić kabelki inaczej przylutować ? A i jeszcze bym chciał zmienić klawisz do internetu na menedżer plików lub coś innego.Piszcie bo chciałbym zmienić tego k700 nieco.Speed_unlock sciągnąłem i soft czysty.
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 10 March 2012 - 21:28

Najlepszy do takich celów jest box, a jak nie ma boxa to DSS-25 :) Sprawdź, czy w ogóle Ci go Speed Unlock wykrywa na tym kablu. Wyjmij i włóż baterię, wciśnij identify, podłącz kabel do wyłączonego telefonu i krótko naciśnij guzik power i napisz, czy go identyfikuje :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 10 March 2012 - 21:59

Dziwny komp wykrywa a far i dawny setool nic na 2 farach próbowałem 2.5 i 1.7 może inaczej się to wszystko podłącza ?
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 10 March 2012 - 22:36

Podłącza się tak jak napisałem. Wybierasz właściwy port com, klikasz identify czy tam connect w farze, podłączasz wyłączony telefon i jak nie załapie to wciskasz krótko przycisk power :) Przeczyść dataport i upewnij się, że kabel wpinasz równomiernie, a nie jedna strona najpierw a potem dociśnięta druga :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic