Jump to content


Photo

[Rozwiązany] X10 czy coś podobnego z Androidem?


  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 February 2012 - 07:16

Z licytacji na pewno, ale coś używanego w dobrym stanie się trafi. Tylko jak chcesz modować to nie bierz z orange, bo zdjęcie simlocka kosztuje min 50zł o odblokowanie bootloadera też min 50zł, ale chyba nie można wtedy przywrócić gwarAncji.


Przy zdejmowaniu simlocka za pomocą Setool2 boxa bootloader odblokowywany jest automatycznie. I owszem, takie usunięcie simlocka powoduje utratę gwarancji ;) Co nie znaczy, że potem bootloadera nie można zablokować i oddać telefonu do naprawy :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 13 February 2012 - 08:48

Wszystkie z Orange mają simlocka? :/ Niby z Orange bym nie chciał, bo będzie mnie drażnić logo na klapce.
  • 0

#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 February 2012 - 09:26

Wszystkie, chyba że ktoś ściągnął :) W salonie Orange - 77 zł bez utraty gwarancji. Gdziekolwiek indziej - 50-80 zł.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 13 February 2012 - 11:03

Ja pierdziu przecież telefony miały być już dawno bez simlocków w salonach :/
  • 0

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 February 2012 - 11:07

Hehe Orange zawsze zakładał simlocki a od czasów rebrandingu Ery na T-Mobile słyszałem że T-Mobile też zaczął je zakładać i co za tym idzie Play. Nie wiem ile w tym prawdy, ale warto się przygotować na taką niemiłą ewentualność ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 February 2012 - 11:35

Zakładał simlocki - fakt, ale wcześniej dało radę zdjąć go normalnie w serwisie za grosze. U mnie w w mieście w.najlepszym serwisie ściągają simlocki z orange za 150zł :(

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#27 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 13 February 2012 - 11:37

plus od dawna na abonament nie zakłada i mieli również zrezygnować z simlocka w ofercie Mix (nie wiem czy już to zrobili...)
  • 0

#28 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 February 2012 - 12:52

Narazie tylko Orange daje simlocki. Nie wiem jak s Play, ale chyba nie daje.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#29 OFFLINE   .RadziU.

.RadziU.

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 85 posts
    • Time Online: 2d 4h 5m

Posted 13 February 2012 - 14:32

Dobra Panowie, zaszalałem i przekroczyłem znacznie 600 złotych ale udało sie wylicytować nówkę Neo V :) Teraz pozostaje mieć nadzieje, że poczta przyśle ją w jednym kawałku :P
  • 0

#30 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 February 2012 - 14:35

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic