Jump to content


Photo

Sony Xperia Nypon LT22i w sprzedaży pod nazwą Sony Xperia P?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 January 2012 - 15:54

Tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że Indonezyjska strona Postel opublikowała ważną informację dotyczącą Sony Xperii U (dawniej ST25i Kumquat).


Posted Image



Dzisiaj z tego samego źródła dowiadujemy się, że Sony Xperia Nypon LT22i pojawi się w sprzedaży pod nazwą Sony Xperia P. Ten fakt potwierdza doniesienia o nowym nazewnictwie Sony Xperii. W dodatku nowe nazwy Xperii nawiązują do nazw tabletów Sony (Sony Tablet P, Sony Tablet S etc.). Można zatem przypuszczać, że Sony Xperia P również zostanie zaprezentowana na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które odbędą się za niespełna miesiąc. Jak Wam się podoba nowe nazewnictwo produktów Sony?


Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 30 January 2012 - 15:57

Bardzo ambitne i skomplikowane nazwy ;)

Z jednej strony dobrze, nazwa łatwa do zapamiętania. Z drugiej strony, jedna literka a różnica w telefonie może być bardzo dużo :)
Najbardziej odpowiadają mi nazwy kodowe :)
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 January 2012 - 16:10

Ja tam wolałem stare nazewnictwo... C905, W900, K800, P990 i człowiek wiedział co kupuje. To nowe z czasów iBerta Nordberga w ogóle nie przypadło mi do gustu, bo kto to widział nazywać telefony E15, ST25, LT26 etc... Teraz będzie odrobinę lepiej :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 30 January 2012 - 16:25

Ludzie się przyzwyczaili do starych nazw, a oni zmieniają :/ niech robią dalej te xperie "x"

Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic