Jump to content


Photo

Prototyp Sony Ericssona z Windows Phone 7


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 15:25

Natrafiłem w sieci na zdjęcie prototypu Sony Ericssona pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile 7:

Attached File  Windows 7 se.jpg   30.21K   21 downloads

Prawdopodobnie prototyp pochodzi z okresu, kiedy Sony Ericsson się zastanawiał czy podążyć w stronę Androida czy Windows Mobile... Jak myślicie, czy Sony Ericsson ( Sony ) słusznie zrobił, wybierając system Google? Zapraszam do dyskusji :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 January 2012 - 16:34

wg mnie tak :) nigdy nie miałem WM, ale zastanawiałem się nad nim ( nawet zrobiłem temat, X1 vs X2 ), ale poczytałem więcej, dużo więcej i ciesze się, że tego nie zrobiłem. Dołożyłem trochę floty i zakupiłem Neo V. Mój pierwszy i nie ostatni telefon z systemem Google. Miałem duże dylematy, ale pod żadnym względem nie żałuję mojego wyboru. W sumie SE ma chyba tylko dwa modele z WM. chyba, że się myle? X1/2 czy coś jeszcze?
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 January 2012 - 16:55

Jeszcze jest Aspen M1i z Windows Mobile 6.5.3 :) W sumie ciekawe, jak by to było, bo Nokia z okienkami jest teraz całkiem popularna. Mnie osobiście jednak idea systemu złożonego z "kafelków" nie zachwyca :unsure:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 14 January 2012 - 17:34

Miałem WM6.5 na X1. Niby ciekawy system, ale wg mnie to jest on stworzony do pracy, a Android do zabawy. Dlatego nie za bardzo mi przypadł do gustu. Następny mój telefon (oby w jak najdalszej przyszłości :D ) to pewnie będzie coś na OS'ie od Google'a.
Sama nakładka SE na Androida bardzo mi się podoba. Dużo bardziej niż ta od Samsunga. Za to można, a nawet trzeba pochwalić SE :)
  • 0

DENON DJ


#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 January 2012 - 17:59

Wszystkie nakładki Samsunga są wg mnie....eh..gdyby były ładniejsze to potrafiłbym je opisać :)
Oryginalna nakładka SE jest chyba najładniejsza, ale nie ta np. z X10MP tylko np. ta z Neo.
  • 1
Posted Image

#6 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 18 January 2012 - 14:43

Myślę, że SONY nie zrezygnuje z Androida i na długo zostanie z Google. Wątpię, żeby teraz ryzykowali wypuszczając obok Androida coś z WP. I od czasu tych zdjęć minął prawie rok, czyli przez tak długi czas pojawiłyby się jakieś większe przecieki...
  • 0

DENON DJ


#7 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 18 January 2012 - 16:42

Zmiencie temat z Windows 7 na Windows Phone 7 bo to co jest to jest całkowicie fałszywe ;)
Windows Mobile jest dobrym systemem dla biznesmenów posiada to co do takiej grupy ludzi jest potrzebne, jednakże słąby MS Store oraz wsparcie apliakcji/gier daleko oddala się od Androida.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 January 2012 - 19:52

Łooo kolejny slider z QWERTY :) Fajne klawisze, takie duże - podobają mi się :) A cały telefon taki trochę za pękaty... ale ogólnie w porządku :) Szkoda, że nie trafi do sprzedaży...

...::: 2000 post :smiley_egyptian: :punk: :sony: :::...
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#9 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 20 January 2012 - 22:22

Mi przypomina trochę TXT PRO. Klawisze duże, ogólnie wzornictwo nie głupie, jednak nie kupiłbym :P
  • 0

DENON DJ


#10 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 21 January 2012 - 11:21

wygląda lepiej niż nozomi :P tylko windows phone nie jest najpopularniejszy i raczej niezbyt ciekawy
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#11 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 21 January 2012 - 17:58

Ten design to standard :) znane kształty..minus w qwerty, bo nie ma strzalek tak jak x10mp, ale za to hd. No i głośniki w nieciekawym miejscu tak jak w mt11

Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic