Jump to content


Photo

Nie czyta kart SIM.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Omen

Omen

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 6 posts
    • Time Online: 9h 54m

Posted 31 December 2011 - 02:06

Witam. Po nieudanej niestety próbie ściągnięcia simlocka (problem z łączem, prawdopodobnie przerwało w trakcie), nastało coś bardzo dziwnego w mojej X10. Otóż, kiedy wchodzę w menu serwisowe, sim-lock, wszystko jest po odznaczane (nie ma [x]), a przy każdym punkcie licznik wskazuje na 5. Było by ciekawie, gdyby działało, lecz nie czyta żadnych kart... Wkładając kartę SIM, na którą jest blokada, nie pyta już o kod sieci, włącza się wszystko lecz nie ma zasięgu. Tak samo jest z kartą, na którą wcześniej był simlock. Nie mam pojęcia co się mogło stać, myślę że ktoś mi pomoże, czy to coś poważniejszego. :) Pozdrawiam.
PS. Do siego roku :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 31 December 2011 - 04:35

Na początek go przeflashuj flash toolem. Jak to nie pomoże, zaktualizuj soft SEUS-em. Jeśli i to nie pomoże, tak czy tak czeka Cię odblokowanie telefonu w serwisie, co rozwiąże wszelkie problemy z telefonem. No chyba, że to coś z hardware, wtedy tylko naprawa HW zostaje ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic