Jump to content


Photo

Xperia X8 czy może dalej W995?


  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#21 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 12 December 2011 - 20:13

Xperia mini pro byłaby fajna, tylko czy phillix wyrobi finansowo? :D
Znalazłem taki najtańszy ;)

Please Login or Register to see this Hidden Content


WALKMAN?

Posted Image

#22 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 12 December 2011 - 20:16

Nie oszukujemy się, smsa szybko nie napiszesz na 3-calowym wyświetlaczu. Muzyka dużo lepsza na W995. Jeżeli zależy Ci na systemie, grach i aplikacjach to bierz X8. Jeśli na muzyce, szybkości pisania sms, zdjęciach, możliwości szybszej obsługi telefonu - bierz Walkmana. Jak ktoś wyżej napisał - X8 to taka Avila od SE :)

PS. Miałem oba telefony. X8 około miesiąca, a W995 już ponad tydzień.
PS2. Hunter - nie napisałeś sporo zalet W995, jak chociażby złącze mini-jack, czy czujnik światła, które posiada ;)
  • 0

DENON DJ


#23 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 December 2011 - 20:18

Jeszcze kilka dni temu patrzyłem i poniżej 700 zł nie było. Skoro ma zamiar dokupić X8 jako drugi, to zamiast kupować X8 może sprzedać W995 i pieniądze z obu przeznaczyć na Xperię mini pro :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#24 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 December 2011 - 20:36

Mam dostac niedługo dobre części do kompa (karta gf gtx 250, procek jakiś dobry i jeszcze kilka) i zamierzam to sprzedać i kasę przeznaczyć na el polako(ciekawe kto z Was wie co to :)), doladowania i jeszcze coś..może kasy bedzie tyle, że sprzedam W995 i kupię tą Xperie mini pro. Skoro polecacie to znaczy, że jest dobra. Wiem tylko jak wyglada, nic wiecej :) co do pisania smsów na W995 to coraz bardziej mnie to męczy :( pisze dużo smsów i nawet każdy post w tym temacie został napisany z W995 :) zaczynają mi sie gubić palce troche i jak pisze to zawsze sie telefon zacina, nawet na czystym sofcie :( sam już nie wiem co zrobić z tymi telefonami :( jak będę miał części to niech wujek sie zgodzi żebym to sprzedał, bo pomimo tego, że w środę skończę 14 lat to nie gram w gry na komputerze, więc aż takie dobre części mi nie potrzebne. Karta gf 7950gt, 2ga ram ddr2, 2,80 GHz mi wystarcza :)
  • 0
Posted Image

#25 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 12 December 2011 - 20:50

Poczytaj sobie recki, pooglądaj filmiki: http://sony.yt/index...peria-mini-pro/ :) Tylko czasem się nie pomyl i nie kupuj X10 mini pro :) Myślę, że dotykowy ekran 3", sprzętowa qwerty, Android 2.3.3 z aktualizacją do ICS, procesor 1GHz i aparat 5MPx z latarką Ci wystarczą :) Są też dobre wifi, gps, wideorozmowy no i co tu mówić... śliczny design :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#26 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 12 December 2011 - 21:09

Ale ja nie jestem przeciwko systemów w telefonach czy przeciwko Androidowi :) Jak wyjdzie nowa wersjia Voodoo Carier IQ blokująca całkowicie inwigilację, to będzie o niebo lepiej. Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tzw. plackofonów czy iPhone klonów - goły ekran i raptem kilka przycisków... Klawiatura musi być i już :)



Mając oba te wynalazki lepszym rozwiązaniem byłoby je sprzedać i rozejrzeć się za używaną Xperią mini pro :)


starej daty jesteś :P Problem z tym IQ coś tam możesz rozwiązać wgrywając nie stockowe oprogramowanie (nie producenta)

@marmal doskonale reszta osób wie co posiada ten telefon, wypisałem główne zalety :P, i SMS się szybko pisze z T9 na alfanumerycznej klawiaturze :lol:
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#27 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 December 2011 - 21:25

Wow :) jak będę miał kasę to ją biorę! Jak kumpel zawsze mówi, jest zacna! Wielkie dzięki za wszystko. Jak bedzie trzeba temat zamknę sam :)
Pozdro z W995/opera mini xD
  • 0
Posted Image

#28 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 12 December 2011 - 21:27

Mini pro to bardzo ciekawa pozycja. Mając x1 mogę śmiało stwierdzić, że jak się trochę przyzwyczai to pisanie sms jest po prostu czystą przyjemnoscia. Na walkmanie też jest to dobre, ale wg mnie qwerty dobrze zrobione będzie przeważnie lepsze od zwykłej klawiatury alfanumerycznej. Osobiście chciałem sobie kupić coś dotykowego z fizyczna qwerty ale przeszło mi. Widać w tej kwestii jestem trochę podobny do Jurija :D po prostu wolę klasyczne telefony od tych nowych smartphonów. Nie jestem ich przeciwnikiem, ale to nie sa telefony dla mnie. Jak ktos potrzebuje multum gier i aplikacji to telefony z systemem operacyjnym sa dla takich ludzi. Ja przynajmniej, póki bede mogl nie porzuce klasycznych telefonów. Dla mnie to było jest i będzie najlepsze rozwiązanie. Odpowiedz sobie sam. Czy potrzebujesz telefonu do normalnego użytku + trochę internetu, zdjęć i muzyki, czy sprzętu do pracy i zabawy.

Jurij: Post użytkownika MiFa został usunięty - brak związku z tematem.
  • 0

DENON DJ


#29 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 December 2011 - 14:07

To czeka mnie szukanie kupca na W995 i na częśći do kompa :(
btw.
usunięty psot, ale odpowiem,
MiFa, mam koszulkę czarną BRAGA MAFIA rządzi na parafiach oraz czarną bluzkę SZPADYZORSTWO ALL DAY EVERY DAY i dzisiaj kupuję niebieską elpolako classic, a jak zostanie kasa ze sprzedanych częsci i w995 oraz kupieniu nowego telefonu to kupie coś jeszcze :D

Edited by phillix, 13 December 2011 - 15:44.

  • 0
Posted Image

#30 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 14 December 2011 - 21:00

Panowie, to już jest pewne, że wezmę tą Xperie mini pro. Kasy powinno być tyle, że zostawie sobie chyba W995 :) ale to do końca nie jest pewne. Jak już będę miał flote to zakupie telefon i postaram sie napisać pierwsze wrażenia :) jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc. Zamykam.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic