Jump to content


Photo

<600 co wybrac? lub do 300


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 December 2011 - 14:52

No ale przecież w tej cenie znajdziesz Xperie X10 mini pro... Ekran nieco większy od C905 (2,55"), wifi, szybki net, niezły procek 600MHz, sprzętowa qwerty i android 2.1 :) Nie wiem czemu jej nie bierzesz pod uwagę. Rozmiary są naprawdę mini, do Twoich celów nadawałaby się znakomicie. A jak nie, to C905 albo W995.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#22 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 03 December 2011 - 15:28

X10 mini pro jest za mala i dosc gruba. Wolalbym juz x8.
Co do w995 i c905 denerwujace przewijanie zdjec, i brak systemu. Swego czasu chcialem w995 bo to moim zdaniem najlepszy telefon typu slider, ale nie mam systemu.

Mam straszny problem bo nie chce wywalis pieniedzy w błoto i potem załowac dokonanego zakupu.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#23 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 December 2011 - 15:59

X8 mi się osobiście nie podoba w użytkowaniu ale każdy ma swój gust. Więc możesz na nią polować :)
PS. X10 mini jest węższa od X10 MP :)
  • 0

DENON DJ


#24 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 December 2011 - 15:59

Jeszcze co mi jeszcze przychodzi do głowy w tej cenie to... Aspen :) Za 5 stówek go dostaniesz:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. Plusami niewątpliwie są dotykowy ekran, sprzętowa qwerty i wifi. Ale pewnie będziesz narzekał, że ekran tylko 2.4" i Windows Mobile 6.5.3+ :( Więc już pewnie bardziej by Ci się opłacało dołożyć 150-200 zł i kupić neo, gdzie masz ekran 3.7", szybszy procek i Androida.

Albo rozpoczynaj polowanie:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Za 800 masz aukcje kup teraz, a takich aukcji będzie z pewnością coraz więcej :) Mini pro z pewnością zaspokoi Twe potrzeby w 100% i to jest moim zdaniem najrozsądniejszy wybór, nawet gdyby trzeba było trochę dołożyć.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#25 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 03 December 2011 - 16:18

No tak 2,4" to za mało i ten windows nie robi rewelacji.
Jezeli sie zdecyduje na xperie mini pro bede musiał jeszcze troche poczekać i liczyć sie z tym, ze po jej kupnie moze szybko spaść z ceny,
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#26 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 03 December 2011 - 16:25

Tego możesz być pewien, że cena zacznie lecieć w dół. Za T300 w marcu 2003 roku dałem 600 zł. Za W700 w wakacje 2006 dałem 150 funtów (wtedy 900zł). Potem kupiłem K750 za 700zł. Za nowego W850 dałem 100 fuli (też coś koło 600zł) i tak dalej... W każdym przypadku cena po zakupie szybko spadała, a mimo to nie żałowałem wydanych pieniędzy. Myślę, że tak samo będzie w Twoim przypadku :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#27 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 03 December 2011 - 16:35

No tez mam taka nadzieje, tylko ze ja nie zarabiam i inaczej cenie pieniadze. Teraz musze sprzedac mojego poczciwego w595 i cos upatrzyc. Jak trafi sie okazja to najwyzej wezme tanio x8, a potem xperie mini pro.


Propozycje mozna nadal pisac, jeszcze nic nie jest pewne :D
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#28 OFFLINE   Goomowiec

Goomowiec

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 634 posts
    • Time Online: 26d 18h 21m

Posted 04 December 2011 - 16:45

a jakby tak nokia c6? spory ekran, wifi, qwerty, całkiem niezłe jak na nokię fotki... dwie wady- ekran oporowy i symbian. ale telefonik całkiem fajny i tani
  • 0
Posted Image
Skoro człowiek człowiekowi wilkiem to czy zombie zombie zombie?

#29 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 04 December 2011 - 17:44

Samo to, że ekran oporowy to przeglądanie internetu strasznie utrudnia. Przynajmniej ja mam takie odczucie, że na pojemnościowym to wszystko idzie płynnie. A na oporowym jednak trzeba klikać..
Ogólnie kilku moich znajomych się właśnie napaliło na C6, bo fajnie wygląda, dotyk+QWERTY. I po 3-4 tygodniach próbowali ją sprzedawać...
  • 0

DENON DJ


#30 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 December 2011 - 04:20

Jeszcze jedna opcja, którą powinieneś wziąć pod uwagę:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Live with walkman ma to czego potrzebujesz: ekran 3.2", androida najnowszego, aparat 5mpx z af, walkmana i złącze 3,5mm mini jack, wszystkie wodotryski z nowych SE no i dobry głośnik z technologią xLoud :) I z tego co widzę, cena dosyć szybko spada :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#31 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 05 December 2011 - 14:25

To tak. Bawiłem sie ostatnio x8 i to nie dla mnie. Za mały ekran i potrafi zwalniać, szkoda.

Teraz biore pod uwage x10, neo i ten live.

Nasuwa sie pytanie, czy wiadomo coś o nowych telefonach xperia? W sensie kiedy zostana wprowadzone do sprzedazy. Bo pewnie zostaną one reklamowane, a starsze wersjie juz nie i cena powinna zacząć spadać.



Tylko, ze z tego co widze wiekszosc orange, a oni blokuja sim.

Edited by sonyman, 05 December 2011 - 14:32.

  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#32 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 December 2011 - 14:32

Pewnie w lutym na targach Mobile World Congress coś zaprezentują w Barcelonie. Czyli mini pro już też nie bierzesz pod uwagę, mimo 1GHz procka? Prędzej na Twoim miejscu bym oczekiwał spadku cen ze względu na coraz większą ilość telefonów pojawiającą się od operatorów. Jak dany produkt pojawi się u operatora za niską cenę, to sporo ludzi go kupuje żeby się pozbyć i cena automatycznie leci.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#33 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 05 December 2011 - 14:48

Tylko nie wiem czy chce czekać do nowego roku. Zauważyłem właśnie, że pełno jest nowych Neo prosto z salonu orange. Musze iść jeszcze do salony Play i podotykać te telefony.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#34 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 05 December 2011 - 15:38

Tylko, ze z tego co widze wiekszosc orange, a oni blokuja sim.


Nie tylko oni :) Odkąd era zmieniła się w t-mobile i zaczęła blokować swoje brandowane słuchawki, play również powrócił do tego procederu :) Nie wiem jak to jest u plusa... Co prawda może Ci się trafić jeszcze nie zablokowana sztuka, ale jak trafisz na zablokowaną to dolicz sobie 80-100 zł do ceny telefonu na unlock.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic