Jump to content


Photo

Jaki plik Customize mogę użyć?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jarek

Jarek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 8h 50m

Posted 13 October 2011 - 22:43

Witam szanownych Kolegów i Koleżanki. Dopiero co nabyłem Hazela i chciałbym zmienić mu soft (ewentualnie zdebrandować go). Dawno temu robiłem to w C510 więc debiutantem nie jestem ale do bycia biegłym w tych sprawach jeszcze mi troszkę brakuje... Zamierzam ściągnąć z działu Dawnload pliki z firmware do Hazelka ale zauważyłem, że brakuje tam pliku Customize. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy jest mi on niezbędny czy też może w czasie flashowania odpowiednia wersja tego pliku zostanie automatycznie dorzucona. A jeżeli jest on niezbędny to gdzie mogę znaleźć najszybciej takiego customa? Może on pochodzić z innego modelu (jakiego?)?
Pozdrawiam,
Jarek
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 13 October 2011 - 22:56

Witaj,

Jeśli nie masz dostępu do boxa, to do flashowania DB3350 najprostszy będzie

Please Login or Register to see this Hidden Content

- wystarczy założyć konto za darmo, flashowanie A2 jest darmowe. A co do customizacji, znalazłem i wrzuciłem do downloadu dla Ciebie: *1756-central-europe-customization-for-hazel-j20i/ :) Jest to customizacja generic central_europe, więc z językiem polskim. W razie problemów pisz, pozdrawiam :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Jarek

Jarek

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 8h 50m

Posted 14 October 2011 - 00:16

Dziękuję Koledze Administratorowi za szybką (błyskawiczną wręcz ;) ) pomoc. Myślę, że poradzę sobie z tym flashowaniem. Muszę tylko sobie co nie co przypomnieć w tym temacie i poczytać na forum oraz w googlu bo przez kilka miesięcy nie miałem Soniaka i zostałem nieco w tyle z aktualnościami... Więc teraz trzeba nadrobić zaległości... ;)
Pozdrawiam,
Jarek

PS. Mam nadzieję, że tym postem nie naruszam regulaminu forum (punkt 4l) a jesli tak to, że zostanie mi to wybaczone ;)
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 14 October 2011 - 00:21

PS. Mam nadzieję, że tym postem nie naruszam regulaminu forum (punkt 4l) a jesli tak to, że zostanie mi to wybaczone ;)


Bez obaw :) DB3350 możesz flashować jedynie Omniusem, FAR-em albo boxem. Więc zostają Ci dwie pierwsze możliwości, z czego Omnius jest chyba bardziej intuicyjny niż far :) W razie problemów pisz, powodzenia przy flashowaniu :cool2:
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic