Jump to content


Photo

Akcelerometr


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 24 September 2011 - 15:02

Czy jest jakaś możliwość, żeby w tym telefonie "skalibrować/skonfigurować" akcelerometr?
Chodzi mi o to, że jak telefon sobie leży na płaskim podłożu i mam włączoną np. jakąś gierkę o tym żeby za pomocą ruchów skierować ją, omijając pewne przeszkody do celu, przeważnie jakiejś dziury gdzie owa piłka ma wpaść, to piłeczka nie leży sobie w miejscu, tylko od razu kieruje się do lewego dolnego rogu wyświetlacza. Trochę to denerwujące, i żeby piłka sobie leżała spokojnie to ja muszę obrócić telefon prawie o 45st...
  • 0

#2 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 24 September 2011 - 18:45

Nie wiem co to za gra o której piszesz, ale w większości gier jest opcja skalibrowania akcelerometru. Moim zdaniem telefon leżący płasko na podłożu nie będzie miał tych 0 stopni.
  • 0

* Carmaster18 *


#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 September 2011 - 23:47

Zainstaluj sobie tę aplikację: http://sony.yt/index...89-water-level/ i sprawdź czy telefon położony na płaskiej powierzchni pika. Jeśli tak, to z akcelerometrem wszystko w porządku i gra ma jakieś błędy. Jeśli są wyraźne odchyły, to zostaje serwis...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 25 September 2011 - 10:12

Tak się składa, że miałem tą aplikację zainstalowaną, i niestety są odchyły, tak więc będę musiał go zanieść...
  • 0

#5 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 25 September 2011 - 10:27

Dobry sposobem jest włożyć telefon do wirówki :)hehe. A tak na serio to tylko serwis Ci zostaje. Zobacz jeszcze jak telefon reaguje na obrazki flash.
  • 0
W995 forever

#6 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 25 September 2011 - 10:36

Gdy mam włączone Water Level i telefon leży na boku to jest bąbelek ustawiony na -19st, a gdy leży normalnie płasko to wskaźnik po lewej wskazuje -24st a ten po lewej 5st.
Co do obrazków Flash to mam w standardzie obrazek Stains-takie plamy się pojawiają co chwilę to chyba normalnie jest albo jeśli chodzi np. i obraz startowy plusa to chodzi, tyle że szarpie bardzo, ale to może normalne, nie wiem sam. Gify działają normalnie, podaj jakiś obrazek to Ci powiem :)
  • 0


0 user(s) are reading this topic