Jump to content


Photo

Recenzja zestawu słuchawkowego HPM-66


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 23 September 2011 - 22:08

Aktywne słuchawki stereo HPM-66 łączą w sobie wygodę użytkowania i design. Zastosowany przewód z miedzi beztlenowej oraz przetworniki neodymowe dają wysoką moc.

Dane produktu:

Producent: Sony Ericsson
Przedział wiekowy: dla wszystkich
Cena: od 35zł do 99zł (nowe)
Zastosowanie: praca, podróż, zabawa, trening, słowem - aktywny tryb życia
Typ złącza: Fast port, słuchawki jack 3,5mm
Przetworniki: neodymowe

Pudełko do tego zestawu prezentuje się jak na obrazku poniżej, przód:
Posted Image

Tył:
Posted Image

Po otwarciu w pudełku oprócz słuchawek znajdziemy plastikowy box do ich przechowywania:
Posted Image

Pomysłowe rozwiązanie w środku tegoż box-a: zakładamy słuchawki na "R" i "L", zwijamy kabel i nie mamy problemów z rozplątywaniem Posted Image
Posted Image

Box sygnowany logiem SE spokojnie zmieści się do kieszeni, zrobiony jest z wytrzymałego, grubego plastiku tak więc godnie ochroni zestaw w czasie potrzeby:
Posted Image

Słuchawki pod względem designu prezentują się bardzo dobrze. Srebrna, aluminiowa wstawka dodaje stylu zestawowi. Nie mają pomarańczowych barw jak produkty serii "W" a więc pasują nie tylko do dresów i innych strojów sportowych. Nadają się dla wszystkich osób niezależnie od wieku, aktywnie spędzających czas jak i dla kierowców służąc jako zestaw głośnomówiący.
Posted Image

Dźwięk, który wydobywa się z przetworników neodymowych jest wysokiej jakości. Ładnie słychać wysokie jak i niskie tony. Jedynym minusem jest to, że słuchawki muszą być dociśnięte idealnie do ucha, mi nie udało się tego osiągnąć ze względu na sztywny pałąk (o tym niżej), jednak próbowałem trzymając je rękoma i dźwięk był super.
Posted Image
Posted Image

Uchwyt za ucho jest sztywny, nie bardzo da się go dopasować pod indywidualne upodobania, mi osobiście nie było zbyt wygodnie, ciągle uwierało mnie za uchem. Miałem także problem z ich założeniem. Jeśli macie małe uszy to będzie OK Posted Image
Posted Image

Zestaw handsfree jest bardzo lekki, na stronie SE pisze, że nie waży nic Posted Image rzeczywiście sprawia takie wrażenie. Wyglądają na bardzo delikatne, jednak wykonanie i materiały stoją na wysokim poziomie.
Posted Image

Podsumowanie:
Słuchawki Sony Ericsson HPM-66 są produktem dla ludzi aktywnych, ceniących sobie muzykę dobrej jakości w pracy i podróży.

Proszę o oceny Posted Image

Jurij: Przyklejam :)
  • 2

* Carmaster18 *


#2 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 24 September 2011 - 09:17

Recenzja opisana rzeczowo, podane informacje od producenta, sam by tak nie napisał ;). Ocena: 5/5.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic