Jump to content


Photo

Jak wgrać język polski do SE ck13i?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   tomlion

tomlion

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 42m

Posted 26 August 2013 - 21:40

Pomóżcie przeprogramować mi SE ck13i na język polski i jakby dało radę to w Play'u. Dodam że robiłem taką operacje na Nokii i poszło mi sprawnie. W internecie odnalazłem na razie jeden program który może obsłuży ten model SE, jest to OMNIUS. Gdy w tym programie wybiorę model ck13 (nie ma literki "i") później "Flash" i w tych ustawieniach mam wybrać "Aplikacja plików programowych" i "Plik kustomizacji". Pliki które odnalazłem w internecie to http://www.sonyerics...ort_order__desc i [ciach]
To na razie dzięki :rolleyes:

not found: Witaj na forum. Poprawiłem tytuł, usunąłem nieregulaminowy link, post przenoszę do właściwego działu. Pozdrawiam.

Edited by not found, 26 August 2013 - 22:03.

  • 0

#2 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 26 August 2013 - 22:00

w noki to co innego zmieniasz product code i aktualizaca ..:) a w downloadzie forumowym moga byc pliki do boxa z rozszezeniem software zreszta na pewno ktos cos jeszcze doradzi a co do omniusa to wszystko wg instrukcji a soft tez na pewno jest na suporcie omniusa:)
  • 1

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 26 August 2013 - 22:26

Nie ma darmowego sposobu na wgranie oprogramowania do tego modelu. Jeśli masz internet 2mbps lub szybszy i windowsa viste lub nowszy, to mogę Ci wgrać dowolne firmware boxem przez internet. Koszt takiej usługi to 20 pln, a więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   tomlion

tomlion

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 5h 42m

Posted 27 August 2013 - 18:50

Dzięki. Zastanowię się.

Jurij: Usunąłem zbędne zdublowane cytaty.

w noki to co innego zmieniasz product code i aktualizaca .. :) a w downloadzie forumowym moga byc pliki do boxa z rozszezeniem software zreszta na pewno ktos cos jeszcze doradzi a co do omniusa to wszystko wg instrukcji a soft tez na pewno jest na suporcie omniusa:)

W omniusie nie ma plików flash do tego modelu.

Edited by Jurij, 27 August 2013 - 18:47.

  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 27 August 2013 - 19:57

To akurat the_laser zakodował, więc widocznie nie zdołali wykraść ;) Jest w naszym downloadzie, ale jak już mówiłem bezpłatnego flashera do tego modelu nie ma.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic