Jump to content


Photo

Zwiększenie głośności w słuchawkach


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 September 2011 - 11:51

Witam, chciałem się zapytać czy jest sposób, aby zwiększyć głośność telefonu? Chodzi mi konkretnie o dźwięk w słuchawkach przy odtwarzaniu filmu. Pytam dlatego, że podczas jazdy załóżmy busem ciężko jest usłyszeć dialogi itd. :angry: Nie używam już standardowych słuchawek, bo one są już kompletnie beznadziejne, nie to, że ciche kosmicznie, to jeszcze bardzo niewygodne. Kupiłem więc adapter do słuchawek Philipsa i MP4 GoGear Ariaz. Jest zdecydowanie głośniej, ale jeśli dałoby się np. wprowadzić plik podrasowywujący możliwości telefonu bez utraty gwarancji to było by super. Telefon mam od początku maja, więc to by nie było zbyt mądre, żeby ją już tracić.
Dzięki z góry za pomoc, pozdro :)
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 02 September 2011 - 12:27

Witaj :) Oczywiście, jest to możliwe. Możesz za pomocą FAR-a: Attached File  FAR_with_SEFP2_cxcPatcher_CID36-81.rar   20.32MB   252 downloads wgrać inny plik akustyki, odpowiedzialny za muzykę na słuchawkach. W przypadku Hazela będzie to PHF_2_Play.wbxml. Ten plik należy wgrać do systemu plików do katalogu IFS/SETTINGS/ACOUSTIC. Rozpakuj sobie tym programem: read3150 firmware np. od Zylo (ta sama platforma). Tutaj masz poradnik: klik. Kopiujesz plik PHF_2_Play.wbxml do tego samego folderu w systemie plików w Twoim telefonie za pomocą FAR-a i sprawdzasz efekty. Powodzenia i w razie problemów pisz :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 02 September 2011 - 15:46

Dziękuję za tak wyczerpującą i dokładną odpowiedź :)
Na pewno spróbuję to wykonać, jakby coś było nie tak to na pewno napiszę :)
  • 0

#4 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 03 September 2011 - 20:54

Witam, no i nastąpił problem, nie program nie może połączyć się z telefonem... Jest wyłączony i w trakcie podłączania kabla USB przytrzymuję klawisz C na telefonie, czekam, pokazuje się tylko łączenie z systemem i podgląd do pamięci telefonu, a program nie łączy się wcale. Co teraz ?
  • 0

#5 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 03 September 2011 - 21:54

Rozwiązanie problemu:
Należy użyć FARa z naszego działu download. Tutaj bezpośredni link:
Attached File  FAR_with_SEFP2_cxcPatcher_CID36-81.rar   20.32MB   252 downloads

Po użyciu tego FARa powinniśmy mieć pełen dostęp do FS telefonu.
  • 0

DENON DJ


#6 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 03 September 2011 - 22:11

Kopiujesz plik PHP_2_Play.wbxml do tego samego folderu w systemie plików w Twoim telefonie za pomocą FAR-a i sprawdzasz efekty.


Problem w tym, że w tej paczce, którą mi wysłałeś jest plik o takiej samej nazwie jak w oryginalnej akustyce do HAZEL. Teraz moje pytanie, czy zrobiłeś literówkę w tej nazwie pliku, czy to jest nie ten plik który mam przekopiować?? :)


Ok, przekopiowałem ten plik. Różnica jest ogromna! :D
Dzięki wielkie chłopaki, wreszcie będę mógł coś normalnie obejrzeć w busie czy pociągu :D

Edited by gruby3001, 03 September 2011 - 22:15.

  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 September 2011 - 22:14

Zrobiłem literówkę :) To jest ten plik, który masz przekopiować ;) Już poprawiam.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   empty

empty

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 39m

Posted 17 September 2011 - 22:28

Jurij mógłbyś mi wrzucić tą oryginalną akustykę Hazela J20i wrzucić na jakiś darmowy hosting ,proszę ,ponieważ chciałbym odzyskać oryginalną akustykę ,a nie mogę nigdzie na necie jej znaleźć.
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 18 September 2011 - 00:25

Przecież wrzuciłem dawno temu do downloadu :) A w dziale FAQ masz poradnik jak samemu taką akustykę wyjąć z softu dowolnego modelu :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#10 OFFLINE   Sglaz3

Sglaz3

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 18 posts
    • Time Online: 4d 21h 55m

Posted 08 October 2011 - 18:55

Mógłby ktoś wrzucić sam plik PHF_2_Play.wbxml z zylo? przy moim necie ściągał bym ten soft kilka godzin;/
  • 0


1 user(s) are reading this topic