Jump to content


Photo

Polska recenzja Sony Xperia S na komórkomania


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 17 March 2012 - 08:19

Zapraszam do zapoznania się z testem wykonanym przed Redaktorów portalu Komórkomania:

Please Login or Register to see this Hidden Content




Podsumowanie

Xperia S to obecnie najlepszy Android dostępny na naszym rynku. Pierwszy smartfon Sony nie tylko świetnie wygląda, ale też cechuje się dobrą jakością wykonania. Xperii S należy się wyróżnienie za jakość i oryginalne wzornictwo.

Komórkomania Poleca - Dobry Design
Xperia S to nie tylko walory estetyczne. Zachwycające są ekran Reality Display o rozdzielczości HD i bogate funkcje multimedialne. Telefon zoptymalizowano pod dwurdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon S3 Class, dzięki czemu nie ustępuje on wydajnością Galaxy S II, Galaxy Nexusowi czy Motoroli RAZR. W standardzie ma aż 32 GB wbudowanej pamięci oraz pełny zestaw modułów łączności bezprzewodowej (NFC, DLNA, WiFi z WiFi Direct). Dobre wrażenie robi też odświeżony interfejs Sony, który ma wiele ciekawych funkcji, jak choćby Timescape.
Oczywiście jak każdy smartfon Xperia S ma wady, ale w zestawieniu z zaletami jest ich stosunkowo niewiele. Część, jak niepewnie działające przyciski funkcyjne, pozostanie, ale na przykład jakość zdjęć może zostać ulepszona (kolejne aktualizacje). Wkrótce telefon otrzyma aktualizację do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, który powinien wyzwolić potencjał smartfona Sony.

Na model lepszy od Galaxy S II trzeba było trochę poczekać, ale opłaciło się. Xperia S to pierwsza Xperia, która może śmiało rywalizować z najlepszymi propozycjami konkurencji, i wcale nie musi mieć do tego czterech rdzeni. Dlatego gorąco polecam ten telefon wszystkim osobom zastanawiającym się nad zakupem topowego Androida.


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 March 2012 - 08:57

Oh, jak przysłodzili :) To oczywiście miłe z ich strony, ale... Ciekaw jestem, jaka byłaby treść tej recenzji, gdyby Xperia S ujrzała światło dzienne pod szyldem Sony Ericsson Xperia S :rolleyes: Pewnie przeczytalibyśmy wtedy jak duże kłopoty firma Sony Ericsson posiada że wprowadza do sprzedaży tak brzydkiego (w porównaniu do Xperii arc / arc S) smartphone'a, że jak na topowy model parametry nie powalają bo tylko dwa rdzenie 1,5 GHz, ekran tylko 4,3" podczas gdy konkurencja oferuje już ponad 5" i ciągle jest to przestarzałe TFT a nie Super hiper extra AMOLED, jak strasznie łapie brud i odciski palców i pewnie jeszcze wiele, wiele negatywnych opinii jak to nie raz mogliśmy w różnych recenzjach na temat :se: przeczytać :unsure: Fajnie że rebranding zadziałał tak korzystnie na wizerunek firmy i te narzekania (mam nadzieję ) się skończyły :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 17 March 2012 - 09:30

Ciekaw jestem, jaka byłaby treść tej recenzji, gdyby Xperia S ujrzała światło dzienne pod szyldem Sony Ericsson Xperia S

Tak o tym nie pomyślałem ale coś w tym jest.

Jednak jeśli chodzi o design nowych Xperii to jak dla mnie rewelka, uważam, że odwalili kawał dobrej roboty. Jednak jak to jest z wyglądem, jak to kiedyś pisali w pewnej gazecie motoryzacyjnej, o gustach się nie dyskutuje :)

Ale co fakt, to fakt, że nawet Nokii tak w testach na komórkomanii nie słodzili ;)


0 user(s) are reading this topic