Jump to content


Photo

Problem z włączeniem programów


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 15 March 2012 - 20:53

Chciałem edytować sobie menu.ml w tym programie popularnym (nie pamiętam xd) chciałem też włączyć program do edycji layoutów i inne takie ale wyskakuje błąd. Coś w stylu " aplikacja nie właściwie zainicjowana' wtf??
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 March 2012 - 22:00

Niestety szklanej kuli nie posiadam, ale jak zrobię kawę to postaram się coś z fusów powróżyć :) Tymczasem zamiast bezmyślnie pisać "wtf" podałbyś chociaż o jakie programy chodzi, jaki posiadasz system operacyjny i w jakiej wersji (32 czy 64 bit). Próbowałeś uruchomić programy w trybie zgodności? Jakiego antywirusa używasz? Spróbuj go odinstalować, zresetować komputer, pobrać programy jeszcze raz, rozpakować i uruchomić :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 15 March 2012 - 22:03

tryb zgodności i uprawnienia admina może pomogą?

podaj więcej info i dokładny komunikat błędu ;)
napisz jaki masz windows


Editt:// Jurij mnie uprzedził :/

Edited by Erin, 15 March 2012 - 22:03.

  • 0

#4 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 16 March 2012 - 06:40

No tak. Sorry zpomniałem. Windows XP 32-bit. Nie mam antywirusa. menu editor czy coś takiego np nie chce sie włączyć. Cos jeszcze w stylu "se layout editor czy cos takiego". Na poprzednich wersjach systemu nie mailem tego problemu. A dokladnie pisze"Aplikacja nie właściwie zainicjowana (jakis kod nueru bledu)" Ja pracuje tylko na adminie i wszystko co robie to na uprawnieniach.
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 March 2012 - 07:08

Zainstaluj najnowszego NET Frameworka:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) Mam nadzieję, że SP3 masz zainstalowanego ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 16 March 2012 - 07:43

Nie masz antywirusa? To pewnie zagrożenie jakieś masz... jeżeli nawet nie posiadasz sp3 to możesz uruchomić w trybie zgodności z tym.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 17 March 2012 - 09:05

Ja czegoś takiego nie używam, może kiedyś tak, ale mi antywirus nie potrzebny. No tak wtedy miałem Net 5 chyba i wtedy poszło. Dzięki spróbuje to zrobić. i tak mam sp3.
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 17 March 2012 - 09:37

5? to ja chyba mam jakieś tyły informacyjne bo o ostatnich bibliotekach net frmework słyszałem w wersji 4 (z resztą odpowiedni link dostałeś od Jurija)
  • 0


0 user(s) are reading this topic