Jump to content


Photo

[Rozwiązany] C902 problem ze słuchawkami


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   lukasz1987

lukasz1987

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 15 February 2012 - 16:10

Witam . W maju ubiegłego roku rozwaliły mi się słuchawki . I postanowiłem, we wrześniu sobie kupić nowe. Podłaczam i co ? - Nic nie gra.. Czyli 35 zl wyrzucone w błoto .. Przeczyściłem gniazdo ,docisnąłem mocniej i coś na 1/10 sekundy 'zagrało ' .
W serwisie doradzili mi,żeby wymienić wejście- głupi, posłuchałem sie . Zadowolony przychodze do domu, podłaczam słuchawki - jeb, nie działa, nie gra.. No ciśnienie mi się podniosło, kolejne zł. wyrzucone w błoto :||
Dodam,że za każdym razem na wyświetlacza, u samej góry pojawiały sie tzw. ' sluchawki ' ..
Wgrywałem softa na nowo, aktualizacje, sprawdzalem na innych słuchawkach - to samo ..

i co ja mam teraz zrobić ? -.-
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 February 2012 - 16:22

Wypadało by napisać co to za słuchawki, czy oryginalne itd. Możliwości są 2: źle przylutowany fastport, uszkodzone słuchawki. Jak chcesz się pozbyć tego typu problemów, polecam bezprzewodowe słuchawki MW600 :) Opisz dokładniej problem, to może coś doradzimy z tymi słuchawkami ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 15 February 2012 - 21:26

Miałem już takie przypadki dawno, FP wykrywał słuchawki działał z usb czy ładowarką ale muzyka nie grała. Raz nawet odsyłałem na gwarancję SE W595, pomogła profesjonalna wymiana.

W serwisie doradzili mi,żeby wymienić wejście- głupi, posłuchałem sie . Zadowolony przychodze do domu, podłaczam słuchawki - jeb, nie działa, nie gra.. No ciśnienie mi się podniosło, kolejne zł. wyrzucone w błoto


Dlaczego wyrzucone w błoto, jeśli ktoś podejmuje się naprawy, bierze za to $ to trzeba walczyć o swoje. Najpierw sprawdź słuchawki, czy są sprawne. Jeśli tak, idź do serwisu i pokaż im, że robota nie została zrobiona poprawnie.
  • 0

#4 OFFLINE   lukasz1987

lukasz1987

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 16 February 2012 - 23:09

Tak,słuchawki były oryginał . - Nie grały.
Ale również i podróbki nie grały.. Sprawdzałem działające słuchawki , u kumpla na telefonie - u niego śmigały.
No już szczerze, jestem załamany.. a moze jest to wina z płytką? może cos tam sie ' zepsuło' ?
Aktualnie Jurij - nie posiadam żadnych słuchawek, ponieważ je sprzedałem ..( Trafiła sie okazja, a u mnie i tak nie działały) .
Ps. :P Nie wiem , jak wyłączyć to cholerne podkreślenie :P

A sluchawki sprawdzalem u kumpla, u koleżanki , wszędzie śmigały.. Tylko na tym moim nie -.-

Dodam, ze telefon był z orange, ale robilem soft czysty, moze być tego wina ? Coś zle dobrałem ? Wszystko inne działa.

Pozdrawiam Panowie.

Jurij: Podkreślenie usunięte :)
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 February 2012 - 00:00

Skoro słuchawki na innych modelach działają, a na Twoim nie to zostaje jedno - uszkodzone złącze fastport. Może źle przylutowali... reklamuj :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   lukasz1987

lukasz1987

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 17 February 2012 - 16:14

A moze być coś związane, ze źle wgranym customizem ? Lub plikami pozostałymi dwoma ? Jak sądzicie ? Powtarzam, wgrywałem nowego , softa nie brandowanego
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 February 2012 - 16:40

Gdybyś coś źle wgrał, to telefon by się nie uruchomił ;) Na 100% usterka hardware - reklamuj w serwisie gdzie Ci go naprawiali :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   lukasz1987

lukasz1987

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 23 posts
    • Time Online: 17h 36m

Posted 17 February 2012 - 19:03

Więc można zamknąć . Oddam w poniedziałek, do serwisu . Zobaczymy co powiedzą .
Nie działało od początku, najwyżej im wkręcę,że działało ale przestało : ))

Dziękuje
  • 0

#9 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 17 February 2012 - 19:10

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic