Jump to content


Photo

Arc S najlepsZym smartfonem z aparatem?


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 February 2012 - 20:02

Widziałem dziś reklamę Plusa z Arc S i pod koniec reklamy był komunikat, że telefon podobno dostał nagrodę za najlepszy aparat wśród smartfonów. To prawda? Jeżeli to prawda to zwykły Arc i Neo ( nie Neo V ) też powinny mieć tą nagrodę - te same moduły aparatu.
Pzdr

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 12 February 2012 - 22:34

Nie rozumiem..te same aparaty, więc o co Ci chodZi?

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 February 2012 - 06:41

Ale Neo V ma zupełnie inny aparat. Filmy nagrywa tak samo w LgCamera. Jedynie zdjęcia są inne, ale nie zawsze lepsze.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 13 February 2012 - 17:08

[ciach] dante, nie tup nóżką ze złości bo nie masz racji. Instalacja programu LgCamera nie ma żadnego wpływu na zdjęcia a jedynie na rozmiar pliku. Oprogramowanie aparatu w Neo jest niedopracowane i jedyne co robią te wszystkie programy "third party" to dodawanie filtrów czy dekompresja skompresowanych przez sterownik aparatu zdjęć.

Jurij: Na tym forum panują określone zasady, między innymi brak tolerancji dla chamstwa i obrażania innych użytkowników oraz Redakcji. Otrzymujesz ostrzeżenie 4c - proszę zapoznać się z regulaminem forum i netykietą.
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 February 2012 - 18:33

Lg camera ma dodatkowo więcej opcji i właśnie one wpływają na jakość zdjęć.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 13 February 2012 - 19:28

[ciach]

Jurij: Na tym forum panują określone zasady, między innymi brak tolerancji dla chamstwa i obrażania innych użytkowników oraz Redakcji. Otrzymujesz ostrzeżenie 4c - proszę zapoznać się z regulaminem forum i netykietą.


Nadgorliwość jest gorsza od nazizmu, to określenie nie było chamskie a co najwyżej uszczypliwe.

Lg camera ma dodatkowo więcej opcji i właśnie one wpływają na jakość zdjęć.


Zdjęciom przemielonym przez firmowy sterownik aparatu i święcona woda nie pomoże.
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 13 February 2012 - 20:20

Zdjęciom przemielonym przez firmowy sterownik aparatu i święcona woda nie pomoże.


Nooo, Diabłu też chyba nie pomoże :P
Odinstalowałem u siebie lg camera i lg camcorder, mała. różnica była w mojej neo v.

_________________
Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   Deleted 4

Deleted 4

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • Banned
  • 64 posts

Posted 13 February 2012 - 20:43

Różnica wynika z innych ustawień balansu bieli/kontrastu/kompozycji. Żaden program nie ominie ograniczeń nadanych przez firmowe oprogramowanie aparatu.
"Jak mam do wyboru telewizor Manta, Samsung z pikselami wielkości kleksa i Sony Bravia, to sprawa oczywista że biorę Sony." -...Lem też pisał o kosmosie


0 user(s) are reading this topic