Jump to content


Photo

SRS-BTV25 - Nowy głośnik bluetooth od Sony


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 20 January 2012 - 04:07

Firma Sony wprowadza do sprzedaży nowy głośnik bluetooth SRS-BTV25, który charakteryzuje się intrygującym kształtem oraz zapewnia doskonały dźwięk bez względu na to, gdzie go postawimy.

Posted Image



Głośnik został wyposażony w technologię 360° Circle Sound, dzięki której dźwięk wydobywa się we wszystkich kierunkach. Dlatego nie ma znaczenia, gdzie postawimy głośnik - zawsze jakość dźwięku będzie doskonała. Głośnik posiada wymiary 145 x 145 x 145 mm i wagę ok. 0.5 kilograma. Zasilany jest prądem sieciowym, ale posiada także port usb, dzięki któremu możemy jednocześnie słuchać muzykę z naszego smartphone'a i ładować go po podłączeniu kablem USB do głośnika. Moc głośnika wynosi 13 W, a w urządzeniu znajdziemy przyciski sterujące, regulację głośności, wyjście 3,5 mm audio jack (dzięki któremu możemy słuchać muzyki z dowolnego źródła). Urządzenie obsługuje profile Bluetooth? A2DP / AVRCP. Wkrótce trafi do sklepów Sony w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Źródło:

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 20 January 2012 - 07:50

Ciekawy wygląd, ale zobaczymy jaka będzie cena :)
  • 1

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 20 January 2012 - 09:38

Do mnie nie przemawiają te okrągłe kształty.

Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   Erin

Erin

    Grand Master of Sony Mobile Knowledge

  • Junior Moderator
  • 477 posts
    • Time Online: 100d 6h 15m

Posted 20 January 2012 - 09:41

Do mnie nie przemawiają te okrągłe kształty.

Nawinięto z Xperii Neo V :)


to ciekawe co Cię urzekło w Neo V? też ma okrągłe kształty ;)
  • 1

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 20 January 2012 - 13:04

Wiedziałem, ze padnie taka odpowiedź na mój post ;) chodziło mi o "kulistosc". Kształty neo bardzo mi się podobają i dlatego też ją kupiłem. Głośniki powinien wyglądać wg mnie jak np ms410.

Nawinięto z Xperii Neo V :)
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic